ezüst nem olvasta ezt :)))))
ezüst nem olvasta ezt :)))))
Az utóbbi hetekben sokkal egyértelmübbnek tünik az arany/ezüst dollárárfolyam-függése.
Ami még nem világos: Mikor dolgozza le az ezüst az arany/ezüst arányból adódó adósságait?
Nekem pl. most jó lenne.
a szemétje, hogy emelkedik...
MUX CEO
AUY duplázott
Durván elszállt a portfoliom, minden két számjegyű plusz ma, 1 hét alatt 30-50%, a baj, hogy nem vettem végig :))))
hosszú volna elmesélni, de szerencsére nem ez a pénz hiányzik, hogy a párizsit megvehessem a kiflibe.
:)
Nem valtozol. Ezt hogyan lehet megengedni? Az egy dolog, hogy a Betes kis fosokban hetekig nem nyitnak ki a papirok, de gondolom ebben azert el lehet adni magyar kisbufi pakkot :)
Időzítés, de 20 felett mindegy lesz :)))))
Bányák pár nap alatt 20-30% körül emelkedtek... Portfolió minden eleme szuperzöld
MUX-om van 3,1$-ról, nyáron lement 70 cent alá, most 1,4$ :)
Pedig lesz egy visszateszt, az a kérdés, hogy honnan?
Durván elszálltak a kitermelő bánya cégek....
addig várod le aranyat? HL nekem is figyelőn van
tegnap volt az etetés új éves mélypontra megy azatán be 850dollárig. na ott veszem majd a bánya rv-ket mint a sirály.
figyelőre tettem egy csini kis arany és ezüst bányát:
Hecla Mining Co. HL [NYSE]