Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

ezüst adósságának törlesztése arany-arányban :-)

#763427 TrendMan

Az utóbbi hetekben sokkal egyértelmübbnek tünik az arany/ezüst dollárárfolyam-függése.

Ami még nem világos: Mikor dolgozza le az ezüst az arany/ezüst arányból adódó adósságait?

Nekem pl. most jó lenne.

Re: nincs cím

#760969 Kissherceg Előzmény: #760850

Durván elszállt a portfoliom, minden két számjegyű plusz ma, 1 hét alatt 30-50%, a baj, hogy nem vettem végig :))))

Re: nincs cím

#760850 Bendeguz Előzmény: #760830

hosszú volna elmesélni, de szerencsére nem ez a pénz hiányzik, hogy a párizsit megvehessem a kiflibe.

Re: nincs cím

#760830 Hathor Előzmény: #760824

:)

Nem valtozol. Ezt hogyan lehet megengedni? Az egy dolog, hogy a Betes kis fosokban hetekig nem nyitnak ki a papirok, de gondolom ebben azert el lehet adni magyar kisbufi pakkot :)

Re: nincs cím

#760827 Kissherceg Előzmény: #760824

Időzítés, de 20 felett mindegy lesz :)))))

Bányák pár nap alatt 20-30% körül emelkedtek... Portfolió minden eleme szuperzöld

Ilyen egyenletesen emelk…

#760604 TrendMan

Ilyen egyenletesen emelkedő 'rallyt' sem láttam még.

Re: nincs cím

#756015 joepappa Előzmény: #755314

tegnap volt az etetés új éves mélypontra megy azatán be 850dollárig. na ott veszem majd a bánya rv-ket mint a sirály.