upc ügynöke vagy :)
upc ügynöke vagy :)
Szerintem a képernyőt azért még látja a kollégád(ha nem, akkor esetleg ellopták a TV-t) , valszeg csak az adást nem! :-) Mellesleg avval a "HD" adással sem lesz nagyon kisegítve..... Bakker, rádugok egy hóóót egyszerű "szobaantennát" a TV-re és nagyságrendekkel jobb minőségben jön az anyag!
Ugye, hogy visszamásznak!! és hoznak magukkal még egy embert! (ablakokat, ajtókat befalazni) Bár a "külső" tanácstalanadók ellen ez sem véd! :-)
Nekem is a kollegám tombolva jött be, hogy két hete rendelte meg a HD tv szolgáltatást, de ma már nem hogy HD-ben, hanem sehogy nem látja a képernyőt.
Neki is ajánlották a super service szolgáltatást is, hát ...
:)) nem kell félni, ment 1 régi manager, de jött konkurenciától 2 másik :) illetve külsős tanácsadóként is nagyon jól lehet alkalmazni őket, akkor már még se alkalmazott a könyvelésben...
Te már-már gyanúsan jól értesült vagy! :-) Az a baj a managerekkel, hogy dupla annyi fog visszamászni az ablakon...de ha mégsem, akkor sem a részvényeseknél fog lecsapódni a költségek megnyirbálásának az eredménye. Az bezony kitalicskázódik illetve "széles sávon" nyomódik ki a mutterhoz. Még az a szerencsénk, hogy az egyébként fényáron kínált "legszuperebb" internet csomagjuk, (Netmánia XXL... már ez a név önmagában is szívlapát pozitív! XXL,XXL,XXL ízlelgessük csak:-) is csak max 10 Mbit!!! feltöltési "sebességet" tud... így meg eltart egy jó darabig míg kinyomódik a haszon(az én és a mi hasznunk!!!!! :-) Nézzenek már szét a konkurenciánál, hogy milyen áron, és milyen le és feltöltési sebességgel rendelkező csomagokat ajánlanak. Komolyan én szégyenlem magam helyettük! :-) Felháborító és szánalmas! Most már csak egy minimum 600 forintos árfolyammal tudnának kiengesztelni! :-)
Jelenleg is ez az üzenet fogadja a "Tisztelt" ügyfelet:
Kedves Ügyfelünk!Online ügyintéző felületünk fejlesztése sajnos tovább tart az eredetileg
tervezettnél. Szíves türelmét kérjük, hamarosan újra elérhető lesz online ügyfélszolgálatunk is,
látogasson vissza hozzánk!
Úgy érzem, hogy a "hamarosan" egy kicsit mást jelent nekik mint nekünk. Ráadásul nem a fejlesztése tart tovább az eredetileg tervezettnél(mivel az már eddig is működött... úgy ahogy) hanem a tűzoltás...Értem én, hogy előfordulhatnak problémák mivel jómagam is valami hasonlóval foglalkozom, de nem az éles rendszeren kellene mókolni, hanem illene kitesztelni rendesen a módosításokat mielőtt ....
:). Most mentek managerek is pár hete, de a többi igaz :)
jáááj de felszívtad magad, csak vigyázz nehogy megbokrosodj :)) nagy nehezen sikerült bejelentkeznem, majd 80e ft tartozást mutatott, mondom jól van, holnapra elmúlik... oszt el is múlt, már nulla, úgy hogy semmit nem fizettem be :D elég beteg motor van a kasztni alatt... :)
De a UPC-nél is van baj rendesen:
http://hvg.hu/tudomany/20151110_valami_baj_lehet_a_upcnel?s=hk
és még azt is szeretném megemlíteni, hogy a fostos IP tévére sincs szükségem:-) A "HD" csatornák minősége meg... Frédi és Béni is jobb minőségben tudta nézni anno a Norvég-Magyar meccset!
Jajj de mérges vagyok! :-) Ezek költenek 100+ milliárdot fejlesztésre!? Max papíron! Gondolom a budipapírt is a DT-től veszik..egy 10-es guriga ára 100 guriga!:-) Ráadásul csak két rétegű(jó esetben:-)
Miért pont a weboldaluk ne lenne f@s!? Napok óta nem lehet számlát befizetni..(állítólag) nekem mondjuk sikerült még múlt hét közepén. Párját ritkítóan xar, áttekinthetetlen, logikátlan weboldaluk van(egy csomó "halott" linkkel) amit másfél éve hegesztgetnek... kizárólag a "felhasználói élmény fokozása" céljából ugye! Köszönjük Emese! No, most aztán olyan felhasználói élményben van részük a usereknek, hogy sokáig nem fogják elfelejteni! Ráadásul sikerült megemelni a mobil előfizetéseim díjait is annak ellenére, hogy nyáron felhívtam őket, hogy köszönöm de nem élnék az áremelés elfogadásának lehetőségével! :-) Ahogy olvasgatom a ****buk oldalukon a hozzászólásokat valszeg az esetem nem egyedi. Ismerősömnek még hónapokig számláztak azután is, hogy minden xart lemondott náluk. Csak azért nem hívom fel őket azonnal mert állítólag 50 percig várakoztatnak(minimum). Gondolják úgy is feladja a polgár közben vagy tán el is patkol! Gondolom ennél a cégnél is úgy történt a "racionalizálás", hogy aki értet valamihez azt elküldték a pics@ba és a sok manager meg maradt tököt vakargatni, fodrászhoz járni, kis szoli, konditerem, tenisz, stb.... Továbbá! Szakadatlanul, és pofátlanul csatornázzák át(trükkök százait alkalmazva:-) a "lesz haszon télire" pénzecskémet a DT-hez! :-) Felháborító! :-) Most már tényleg megvehetné a mutter ezt a xart, de minek ha így is tejel rendesen..... Evvel a fostalicskával gyj előtt lehet keresni(jó esetben) 3-4 esetleg 5%-ot oszt kalap-kabát...
úgy látom megroggyant a telekom oldala... egy napja technikai karbantartást dob :D
Már tolják be az anyóst meg a kredencet is eladói oldalra, de nem lehet megállítani(el ne kiabáljam) a telkót! Ma még:-)
Még akár lehet is! Ki tudja mit hoz a jövő? (rajtam kívül ugye:-)
Lárifári! Már megint ezek a lerágott csont hírek! :-) Hányszor fogadták már el? No és még hányszor fogják? :-) Ez a kis szösszenet nem állíthatja meg a telkó "szárnyalását" és mit sem változtat a cég valós értékén(ami jelenleg igen alulértékelt ezen a tőzsdének csúfolt izén, amivel egyébként mindenki tisztában van, vagy nem?? :-). Az a probléma a kezdő és/vagy tapasztalatlan, vagy ne adj isten tapasztalt, ám ennek ellenére is gyenge spekikkel:-) hogy nem veszik észre az apró jeleket.. ellenben ugye a tapasztalt és jó spekikkel (természetesen ebbe az utóbbi csoportba sorolnám magam:-)) A sok mellébeszélés helyett a lényeg, hogy jó lesz ez! Csak az a kérdés, hogy mikor:-) De a 280-as szintekhez képest most is jó, vagy nem? Na ugye! :-)
Elfogadta az Európai Parlament kedden azt a jogszabálycsomagot, amelynek értelmében kevesebb mint két év múlva megszűnnek a roamingdíjak az Európai Unióban, írja az MTI.
A roamingdíjak két fázisban tűnnek el.
2016. április 30-tól egy perc beszélgetés és egy megabyte adatforgalom után legfeljebb öt centet számolhatnak majd fel a szolgáltatók, SMS-enként pedig legfeljebb két cent lehet a roamingdíj.
Ezek a díjak pedig 2017. június 15-én végleg eltűnnek.
Az új szabályok annyi kibúvót adnak a szolgáltatóknak, hogy ha bizonyítani tudják, hogy a roamingdíjak megszűnésével kapcsolatos költségeket nem tudják fedezni, és emiatt kénytelenek lennének a belföldi tarifákat emelni, akkor a hírközlési hatóság a kivételes körülményekre tekintettel engedélyezhet minimális felárat a költségek fedezésére, de a hatóság ezt akár el is utasíthatja.
A jogszabály a visszaélések kiküszöbölésére is ad némi lehetőséget a szolgáltatóknak. Bizonyos esetekben, ha ilyet észlelnek, felszámíthatnak egy alacsony összegű barangolási díjat, de ez sem lehet magasabb a jelenlegi roamingdíjak maximumánál. A pontos részleteket a későbbiekben dolgozza majd ki az Európai Bizottság és a távközlési hatóságok.
Már megint a negatív hullámok....az a legnagyobb probléma, hogy Te hitetlen vagy(no és még sokan mások is)! Csak annyit mondok, hogy fogsz Te(és a többiek is természetesen) még bosszankodni mikor papír nélkül nézed majd végig a kitörést! :-) Én szóltam :-)
Nagyon megfogod még bánni, hogy kivágtad a gyémántot! :-) Ha már leülted ezt az 5,5 évet, akkor már igazán kibírhatnád a következő 20-at! Hát mi az!: Leülöd a vétén! :-) Mellesleg megjelentek az eladók, tehát emelkedni fogunk!