5.5 :-)
7 éves kapcsolat volt?
Én részemről meguntam, h emelkedni nem tud 400 fölé, lefele viszont van erő, úgyhogy kivágtam.. Már csak az 1 db E-star van, amit brahiból vettem. :-)
Látom ük gyerek is anyázni fog hagyatékot, hogy mit kezdjen a valag telekommal ami 1000et ér :)))))
Akárki akármit is mond, én beálltam csipegetni. Mivel a Telkó arra megy amerre a könyv "nehéz" ezért biztosan lejön hozzám.... utána meg majd megy még a pincébe is :-)
Pontosan ezért tettem hozzá, hogy: HA NEM MAGYARORSZÁGON LENNE! Érted? :-) Mellesleg semmi sem tart örökké, a távközlési adó sem... persze az lehetséges, hogy sokáig fog tartani, de örökké biztosan nem :-)
Sehol nem találom a linket sem a holland sem a szlovák távközlési adóról. Segítenél megtalálni?
igen a földrajzi elhelyezkedés lényeges, mit korábban már kifejtettem az örömlányokkal kapcsolatban egy másik topikban. :)
De azt is láttad, hogy kb mennyiért adja el? Illetve mennyibe került az egyébként jóval kisebb Szlovák telekom fele? Na ugye! :-) Nem akarom én felbeszélni az árfolyamot(khmmm :-) de ami tény az tény! A cég részvényenkénti értéke 1000 pénz(ha nem Magyarországon lenne ugye:-)
az én olvasatomba nem tejel a holland tehén eladja a gazda, az a csoda, hogy a magyar tehenét még nem dobta piacra, mert azért elapadt az a magenta tőgy már jó régen. :)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/eladhatja_holland_leanyat_a_deutsche_telekom.5.221277.html
Ezt a linket nem azért tettem be mert bármilyen hatással is lenne a Mtelekom kivásárlására(amihez egyébként napról napra közelebb vagyunk természetesen:-) csak azért, hogy belőhető legyen a cég értéke. A Szlovák T felének megvásárlása és a fenti történet szerint is, részvényenként 900-1000 forint között van a cég reális értéke(minimum). Ettől persze továbbra is itt mozgunk 38x körül(vagy lejjebb), de azért na :-)
Folyni, akarom mondani ömleni fog az a tej!! Csak nem a girhes macskába hanem a mi pénztárcánkba!
Vagy nem.... A lényeg a türelem! Türelemben meg nagyon erősek vagyunk! Ez kétségtelen :-)
Valahogy erről a beszélgetésről mindig ez a kép jut eszembe:
:DDDDD
Akkor éppen ideje, hogy csak egy gazdája legyen a tehénkének! Utána fog aztán patakokban folyni a tejecske! Csak akkor már nem nekünk... de előtte jó lenne kapni valamit azért, mert lemondunk a tehénke ránk eső tulajdonrészéről! No mind1, a lényeg az, hogy fel kellene pezsdíteni ezt a kivásárlási történetet, mert mostanában valahogy nagyon leült! Nem ok nélkül :-)
lehet hogy duzzad, de a jó zsíros tejecske nem csöpög talán 16-os évre lesz 15csöpp, legalább is annyit ígért a tehénpásztor. :) közben a gazda meg levetette a pásztorral a réz kolomopt is szegény jószágról aztán meg ráaggatott valami repedt kis csengőt amit megvetett a pásztorral saját magától jó drágán csakhogy ne jusson a tehén hasznából a többi kisseb tulajnak mert a gazda nem egyedül van ám. van sok kis gazdája annak a tehénynek :)
Ez nagy igazság! Viszont itt nagyon nem erről van szó! Úgy duzzad a Telkó tőgye, hogy lassan időd nem lesz alatta cserélni a vödröt! :-)
én úgy látom, ha nincs értelem tovább fejni a tehenet le kell vágni. :)
former? igen :)
Nem a Papcsákra gondoltam! Azt az ürgét képtelenség elfelejteni akkora nagy F... Talán Ede?
popipapi :) most mnb