Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: ds

#750366 KawaBazsy Előzmény: #750355

Mehetnék én is motorral, de a benzintyúkok sokat sikítoznának közben, mögöttem! :-) (persze sörrel a kezükben)

Re: ds

#750359 matgab Előzmény: #750355

Skacok, nem voltam eddig nagyon aktív, de csak lélekben leszek veletek iden... Majd pesti talin beszelunk!

Mindenkinek egészségére es hasznos tozsdetippeket!

Ps: A helyi foglalt lanyokkal meg vigyázzatok!

Re: ds

#750344 Waszeitung Előzmény: #750340

Egyik komámnak nézünk egy crosst,nekem már van,de múltkor úgy bevásárolt egy barkácsmotort hogy mondtam neki hogy legközelebb én is látni akarom mit vesz....

Milyen Triumpfod van,ránéznék holnap...sorhárom ez is?

Rigolettó kabbbbe! :D

Re: ds

#750340 KawaBazsy Előzmény: #750332

Motorvétel? Mit veszünk?

Nekem megvan lassan az első szezon a TRiumph-al, de egyrészt keveset mentem vele, másrészt nagyon tecc, úgyhogy sztem nem cserélem le. Vagy még tavaszig kitalálom.. :-)

Re: ds

#750332 Waszeitung Előzmény: #750312

A szolnokit megoldom majd miután hazahoztalak,Bénye az első,a motorvétel várhat! :D

Gyere reggel ahogy beszéltük,van valami Herceg nevű kétes alak mostanában sokat okoskodik,letörjük majd a szarvát! :D

Inkább abban jussunk egyezségre hogyha Bazsi vezet akkor hol bontjuk az első sörünket? :D

Re: ds

#750312 picirigo Előzmény: #750299

Waszi! Gondolkodtam. Ha ez a Szolnoki buli neked áll, akkor inkább kihagyom Bényét! Rohadt későn érnék úgy haza. De ha Vadkertre vissza tudsz hozni, akkor megyek...ha nem, akkor ezt most inkább kihagyom:(

Re: ds

#750299 Waszeitung Előzmény: #750287

Vízszintesen feküdtem és inkább arra figyeltem hogy a hideg sörrel teli söröskorsóval ne igyam le magam,nem érdekelt semerre a 15 centi!