Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#749573 Kissherceg Előzmény: #749563

Egyébként egyszerű, Miskolc felől be jössz a faluba és a főútról a híd előtt lefordulsz balra, vagyis jössz tovább egyenesen. Utána meg látod a sok torz alakot, ott vagyunk :)

Waszi hozz sört :)

Re: nincs cím

#749572 Kissherceg Előzmény: #749563

örülök, hogy már a fórumon 69-eztek gyerekek :)))

Az autóm 5 személyes, benzin és matrica költség nem lesz, for free. Egyelőre Rbbj az egyedüli utastárs, 2-re simán leérek, miskolci tecsóba meg bevásárolhatunk ha minket kisorsoltok. Eszerint indulunk. Aki pestről jön írjon nekem privit. Rbbj a kocsid lerakhatod nálunk a garázsba, amíg elvagyunk és akkor biztonságban lesz.

Re: nincs cím

#749559 joepappa Előzmény: #749554

11kor indulok pestről 2,5óra utat ír de mivel el fogok tévedni háromra ott vagyok a faluba ahol nem tudom hova kell menni :)

Re: nincs cím

#749557 Waszeitung Előzmény: #749553

Amennyiben zergebaxta utakon megyünk akkor olyan délután 5re érünk le,így marad a pálya hogy kettőkor befussunk az elsők között,viszek fekete szigetelőszalagot hogy nem nehogy világítson az ECO lámpa! :D

Egy pöri vagy mindenféle dögölött állatok sütése lenne a célszerű,UAZ hátuljára felfér a bogrács,ahogy Béla vezet forgatni sem kell! :D

Re: nincs cím

#749554 Csokigyáros Előzmény: #749553

holnap még egyeztetek... én pöriben nem vagyok király... de hajlok a többség akaratának... meg tudom csinálni... az éjjeli lepcsánka meg alap..

hát úgy látom én 2-re már ott leszek... mivel szerdán új vasra pattanok, ezért lehet azzal zúgok le... de persze ez időjárás függő... szóval 2 után jöhettek, de 4-ig érjetek le..

a bevásárló listát legkésőbb csütörtök este felteszem :)

Re: nincs cím

#749551 Csokigyáros Előzmény: #749531

No látom kezd alakulni a hangulat... a borkóstolás + zsíros kenyér hagymával 19-től lefoglalva... Béla meg van rőkönyödve, hogy itt senkinek nincs halottja... ő leghamarabb 3-4-re ér vissza, de lehozza hozzám pénteken a tó kulcsait... kotrás befejezve, mélység 2,5 méter, úgyhogy mehetnek a fejesek... a víz kellemes, tegnap 8 fokos volt... sötétben a nagy sárra való tekintettel aggodalmát fejezte ki a rajgaz túra iránt, de szerintem 4-5 feles után meggyőzhető... egyelőre ennyi.. ja és, persze, hogy mindenkit várok... a kóstolás 12 főre van foglalva :)

Re: nincs cím

#749516 KawaBazsy Előzmény: #749487

Annak égnie KELL! :-) Amúgy lehet h holnap letesztelem a közvetlen, vidéki utat, s elmék Miskolcra kocsit nézni..