Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#746056 Bendeguz Előzmény: #745991

Valaki hozzon projektort, en becsszo keszitek technikai elemzeseket es meg is magyarazom.

Re: nincs cím

#745945 Waszeitung Előzmény: #745925

A szimpatikus fiatalember aki az ínycsiklandozó slambucot készítette...és elég jó módszert mutatott be,azóta is használom jelentős részét! Remélem idén is jön!

Re: nincs cím

#745942 joepappa Előzmény: #745894

egy 5-6 féle bort viszek a készletből demárha borvidéken vagyunk akkor mondjuk tényleg kostolhatnánk is.

Re: nincs cím

#745940 joepappa Előzmény: #745894

én még nem ettem olyant? könnyen jön kifele? vagy olyan mint a paprikás krumpli ha nem rágom meg rendesen a krumplit akkor karcol miközben belekiabálok a kagylóba :)

Re: nincs cím

#745925 matgab Előzmény: #745836

basszus az ilyen szöveggel az összes nőt és értelmiségi tőzsdebefektetőt elijesztitek!

Természetesen a piálás helyett előadásokat tartunk a technikai elemzésekről , a titkos befektetési célpontokról, aminek hozamaiból egész jövő évben jól élünk...

Én továbbra is borkostol…

#745894 KawaBazsy

Én továbbra is borkostoló párti vagyok.. Kajaötletnek meg bedobnám a pásztortarhonyát. Jó alapanyagból csinálva (finom kolbász, mangalica szalonna) isteni kaja kovi ubival. Bográcsban is készíthető, nem bonyolult, laktató, lehet rá inni..

Re: nincs cím

#745836 Waszeitung Előzmény: #745835

Valahogy mindig elkopott köszönhetően eme díszes kompániának! :D És nem szokott rókakoma lenni! :D

Re: nincs cím

#745835 picirigo Előzmény: #745834

Meg a pötsöd teeee :))))! Minden partira egy kocka sörrel jöttél!!! Bár nekem végül is totál mindegy mitől hánysz :))

Re: nincs cím

#745818 picirigo Előzmény: #745806

Tavaly mikor tért nyugovóra a csapat teeee!!!!(téged most kivételesen nem hibáztatlak :D)! Kerivel meg Waszival a polgárörség szállitmányozott minket haza hajnalban :)))!