Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#745802 Csokigyáros Előzmény: #745674

Béla leengedte a tavat... őszi kotrás, mert másfeles iszap kezdett veszélyessé válni a részeg úszók körében... a többi rendben... bár látom koma lefázott... az meg ciki lenne, ha velem küldené Keri mama a pogit... de tudunk mi hangulatot csinálni... én attól nem félek!

Re: nincs cím

#745778 KawaBazsy Előzmény: #745736

Nekem bármi yo.. A Honda is itt van (a céges kombit már leadtam). De motorozhatunk is. :-)

Re: nincs cím

#745742 picirigo Előzmény: #745731

Te Waszi! Én 31.én reggel 9 körül ott lennék Vadkerten, mert éppen arra kevergek azon a hétvégén! Onnan a te kocsiddal mennénk Bazsihoz???

Re: nincs cím

#745736 picirigo Előzmény: #745707

Az a csecs, h nekünk addig is el kellene valahogy jutni...csak hát vezetni senki sem akar :)!

Re: nincs cím

#745718 Waszeitung Előzmény: #745707

Akkor Bazsi,Rigolettó és szerény személyem egyenlőre egy erős hármast alkot! :D

Summér vétel,jelentkezz!

Esetleg van itt még sötétben bújkáló alföldi? :D

Re: nincs cím

#745707 KawaBazsy Előzmény: #745678

Én lassan már átköltözök Lajosmizsére, úgyhogy az alföldi különítményhez tartozok.. H jönne Waszi meg Sumér is, már telik a kocsi.

Re: nincs cím

#745697 kerikoma Előzmény: #745681

Sziasztok!

Másnap Mindenszentek lesz. Már délelőtt a családdal megyünk az elhunytakhoz, ezt nem lehet megoldani. Hagyomány nálunk, a szülőket nem lehet csak úgy meggyőzni, hogy megyek Bényére és majd csak késő délután érek haza.

Sajna én akkor idén kihagyom ha 31-én lesz!

Valami ajándékot azért küldök nektek, hogy igyatok az egészségemre is egyet:-))

Lenne egy kérdésem az Al…

#745678 picirigo

Lenne egy kérdésem az Alföldi különítményhez! Most akkor mi a pötsöm van???

Mert bár Waszi igen csak szórakoztató társaság, de ha csak ketten mennénk én inkább passzolok, mivel közbejött egy családi progi! Ha 3-4-en mennénk, akkor a "köz kívánságára" és a család rosszallására valahogy ellógnék!

Ui: válaszokat ha lehet S.O.S!

Re: nincs cím

#745674 Bendeguz Előzmény: #745501

Program kivansagmusor lehet?

Aki/ami jo volna, ha lenne:

- Csoki

- Bela

- jofej stokisok!

- Bela tava

- uaz offroad, de csak ha fel vannak heggesztve a bukocsovek :)))

- Kerikoma borkostoloja

- Kerimama pogacsaja

- valami jo marhaporkolt

- ejfeli tocsni

Ami nem hianyozna:

- vadaszok az utamban

- Rokafarm

- eso, arviz

- hivatalos borkostolo a faluban

- kocsma es etnikai osszecsapasok kirobbantasa

Urak! Most akkor okt. 3…

#745498 picirigo

Urak!

Most akkor okt. 31.-e lesz az időpont??? Programról (Béla bááá, Rókabérc, borkóstoló, jeges fürdő, kemencézés, főzés) valami infó???

Re: Bénye 2015

#745142 Bendeguz Előzmény: #744229

megsértődtetek? :D amikor a fél társaság savanyúzta a bort és kereste a cukortartót, az volt a csúcs :D

Re: Bénye 2015

#744229 Bendeguz Előzmény: #743953

hát nézd, pénteken Sárospatakon alszom, 10 perc alatt átautókázok Csokihoz, segítek neki begyúrni egy pogácsát, hogy amire odaértek, mi már be legyünk pálinkázva és legyen mit ropogtatni. aztán minden megy a szokásos mederben. részemről a borkóstolót kihagyhatjuk, mert borzasztó kínos élmény volt mindkettő (miattatok).

szerk: Kerikoma boraira vagyok ráállva! :D