Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#741585 Tapasz Előzmény: #741573

Ok, ott zárom a hati shortjaimat, és veszek még molt. Nemsokára osztalék (10 hónap) :-))

Re: nincs cím

#740383 joepappa Előzmény: #740361

egy kicsit pánikos most minden. én nyugottan ülök usa nyitásig aztán megnézem hogy az oljapapírjaim hogy boldogulnak a 40dódó alatti olajjal. furcsa napok vannak.