13090 vétel. Jó lesz osztira :-)
jól kitömted őket :)
szép a forgalom
azért többesszám, mert nem 1db? :)
széttépik a papírt :)
Ok, ott zárom a hati shortjaimat, és veszek még molt. Nemsokára osztalék (10 hónap) :-))
12850-12900 közötti rést betölthetné
14000 felett eladtam a mindet. -4%........ Lefelé várogatnám.
reggel óta filózom mol shorton, de nem akarom túltolni a számláimat...
rútul beverték
egy kicsit pánikos most minden. én nyugottan ülök usa nyitásig aztán megnézem hogy az oljapapírjaim hogy boldogulnak a 40dódó alatti olajjal. furcsa napok vannak.
Szép gyertya lesz