Otira valami "meglátás"???
Nem kellett 3 hónap sem.
A héten eladtam a teljes pakkot átlag kb. 3700 ft/rv. nyerővel.
A teljes tőkét és hozamot elutaltam az értékpapír számlámról, az évre be is fejeztem a kereskedést.
14425
korábbi leszúrásig visszajött
kiütötték a certimet a mocskok, de bosszant...
bazzeg mol certit elérte...
Ami ugye a 2017-es évben derül majd ki :)
Volt egy kanyarom a MOL-ban de ez a mostani pörgés kicsit túlzott.
P.
Adtam el még 14270 es pakkot. Maradt még, de azokat már megtartom osztira.
nagyon beteg ez a magyar emelkedés, de valojában csak helyrerázódik az árazás, csak nem tudom mire fel árazzák ki az eddigi diszkontokat a magyar blue-kbol?
Akárhogy is, van még pár hete vett ANY-em, Räba, MOL, Danubius, FHB
15000
sose volt még ilyen olcsó
http://www.napi.hu/files/erste/20150410092037.pdf
A vállalati nyereségadó csökkentéssel a MOL 20-30 milliárdot is nyerhet.
no az nekem is tetszene
Itt állok már egy napja a 13200-as jelű buszra várva,de csak nem jön!
a célár ugye 600 körül volt, tehát a korább rés teteje. A 61-es fibo 12800 ha a teljes emelkedést nézzük, ha a mostani 11700-14150-et, akkor 13200 majd 12900