Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#728759 Pyxis Előzmény: #722058

Nem kellett 3 hónap sem.

A héten eladtam a teljes pakkot átlag kb. 3700 ft/rv. nyerővel.

A teljes tőkét és hozamot elutaltam az értékpapír számlámról, az évre be is fejeztem a kereskedést.

Re: nincs cím

#728293 Papus_stock Előzmény: #728012

Ami ugye a 2017-es évben derül majd ki :)

Volt egy kanyarom a MOL-ban de ez a mostani pörgés kicsit túlzott.

P.

Adtam el még 14270 es pa…

#728289 Tapasz

Adtam el még 14270 es pakkot. Maradt még, de azokat már megtartom osztira.

nagyon beteg ez a magyar…

#728288 rbbj11

nagyon beteg ez a magyar emelkedés, de valojában csak helyrerázódik az árazás, csak nem tudom mire fel árazzák ki az eddigi diszkontokat a magyar blue-kbol?

Akárhogy is, van még pár hete vett ANY-em, Räba, MOL, Danubius, FHB

Itt állok már egy napja …

#727958 Kiss Zoltán

Itt állok már egy napja a 13200-as jelű buszra várva,de csak nem jön!

Re: nincs cím

#727778 Kissherceg Előzmény: #727774

a célár ugye 600 körül volt, tehát a korább rés teteje. A 61-es fibo 12800 ha a teljes emelkedést nézzük, ha a mostani 11700-14150-et, akkor 13200 majd 12900