Technikailag szerinted mennyire illene visszamennie?
Technikailag szerinted mennyire illene visszamennie?
hehe :) értékelnék -1% körüli zárást
Kb olyan mint a spenót a gyereknek,első két-három nap nem eszi meg,de ha nincs más akkor a negyedik nap már bele-bele kóstolgat,na ez a fordulat jele!:)
12k? :D
Hol tart?
Jó a termék... :)
A turboMOLshortceri15 forgalma is már majdnem 2 millió.
http://www.portfolio.hu/img/upload/2015/04/mol09-20150409.PNG elfelejtették frissíteni :) 12400 jó lenne
"a kötéslista alapján"ha jól gondolom arra gondolsz,hogy már csak mini pakkok röpködnek,vagy valami másra,ha megkérdezhetem?Köszi!
kizárt dolog, Én nem tudom
kettőt is :)
szinte biztos (a kötéslista alapján)
megérne egy shortot
szerintem ez ma fordul
Lehet, hogy az ügyfelek felé kimutatott részvényeket soha nem is vették meg.
Én is