Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#727099 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #727096

Újabb kosárka repült, szerintem azért kapunk még olcsóbban is. Kitörés? Lehetséges, hogy most szépen megrántják de továbbra sem hiszek a nagy szárnyalásban, főleg azért mert csak május elejére kalkuláltam:-) Szoktak olyat játszani, hogy más koreográfiát alkalmaznak évről-évre oszti előtt... nehogy már túl egyszerű dolga legyen a spekinek! :-) De tőlem mehet akár 14K-ig is nem fogok sírni. Most kell(ene) ügyesen(inkább szerencsésen) lekereskedni ezt az időszakot. Dolgozok rajta! :-)

Tegnapi kosárkámat eladt…

#726977 Nyeretlen_Keteves

Tegnapi kosárkámat eladtam, de hova ez a nagy száguldás? :-) Meg lesz ennek még a böjtje, legalábbis remélem :-)

Re: nincs cím

#726925 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #726865

12 K felett már egy darabot sem veszek. 11.9-nél van bekészítve a következő kosárkám. Utána már csak egy kosárkám marad amibe ebből a f@sból még beleeshet valami. A legoptimistább várakozásaim szerint sem fog 13.3 fölé menni osztalékig. Véleményem szerint, áprilisban semmilyen komolynak nevezhető emelkedés sem lesz benne. Értem ezalatt, hogy 13K környékére biztosan nem megy. Ez 100% :-)

kicsapódtam ma de. a 119…

#726819 Sumér harcos

kicsapódtam ma de. a 11900-12215 vételeimmel.

mostmár tényleg zúzzák 12 alá,nem zavarna.

Re: nincs cím

#726776 Pyxis Előzmény: #726772

Ismét elővették Ukrajna rendezetlen csődjét, ami generálhat eladási hullámot a BÉTen.