Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

matgab részvényei

Re: nincs cím

#718833 matgab Előzmény: #718819

Azt láttam, hogy előtte szépen emelkedett az árfolyam, amit egy kis bullshit hírre (erősödő konkurencia hatása) iszonyatosan beadtak. Szóval én azt várom, hogy a trend folytatódik és vissza fog korrigálni.

A Hella közben 40,75... Én is hülye vagyok, hogy minek nézem, ha már nincs is...

Re: nincs cím

#718816 Bendeguz Előzmény: #718810

egyszerű pszichológia: megjöttek a faktorral mozgó spekik, túl sokan lettek, megölték a trendet :)

Re: nincs cím

#718805 matgab Előzmény: #718802

részvénypiacon:

Best Buy

PKO

Adidas

OTP

Rank progress (Na ez egy xar-fos-hányás)

Émász,

Freesoft

sok dodó

Meg van még valamennyi Pioneer regatta alapom.

Más nem jut eszembe