Nem magamra gondolnék elsősorban ...
45 USD olajárnál shortolni olajos céget??? Margóóó, nóóóómális maga?
Jól csinálod, mert ta is oda mutat
gondolkodtam, hogy visszavegyem-e a Hellámat, vagy az Adidast. Hella ma ment 5%-ot, az Adidas meg még minuszban van a vételemhez képest... :-(
de az is lehet, hogy kiesik az összes adidas mezes csapat a BL-ből... Szegény Bayern...
adidas jo cég, de én mikor átnéztem számait, arra jutottam, h. semmi diszkont nincs benne és nem tartható a növekedése.
Mondjuk 50 euro körül jonak tünik
KBC ajánlására:
Adidas vétel...
Remélem nem járok úgy vele, mint a tavasszal megvett és azóta is tartott PKO-val...!
En meg nem hasznaltam, ugyhogy kerdeznek is :)
Az elso eset a "Trail" order. Itt ki kell tolteni:
Stop price
Trail (megadhato h osszegben v % ban legyen ez a szam)
A masodik a "Trail limit" Itt kitoltendo:
Limit price
Stop price
Trail
Limit offset
Most melyik mi hogyan hova mit....
pl ha van rv-m 40 rol es csucsrol 1 dollar visszaesesnel adnam el
Igen, tudom is hol a hiba, de ebben az évben ezt lezárom és jövőre majd más hibákat követek el :D
tartok még ettől az orosz válságtól, hogy beüt. És karácsonyi alacsonyabb forgalom miatt nagyobbat esik év végéig a tőzsde...
Meg elég szépet is emelkedett egy hónap alatt...
a kivitelezés mindíg instrumentum függő, csak mód legyen rá
a remény hal a legdrágább az akváriumban :)
a hibát látod, a tapasztalat majd megoldja az ilyen helyzeteket
kitartás