Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#716179 Sumér harcos Előzmény: #716178

néhány video az esetről:)

http://www.youtube.com/watch?v=0Wvk0fbSgbY

http://www.youtube.com/watch?v=w1qVUni_YX8

"Ferrari 250 GT. Ennek egyik korábbi tulajdonosa maga Alain Delon volt. A francia színészóriás az 1961-es Ferrariban még Jane Fondát és Shirley MacLaine-t is megautóztatta. A szomszéd Maserati A6G Grand Sport se lesz rossz, ebből a típusból ezen kívül ugyanis csak két másik példányról tudni."

ilyet mééé nem találni itt nálam a kertben,csak ugy?:))

Gyümölcsös ládák és újsá…

#716178 Sumér harcos

Gyümölcsös ládák és újságkötegek alá temetve találtak rá műértők egy Ferrari 250 GT SWB California Spyderre, ami a világ egyik legértékesebb veteránja. A Ferrari csak egy a most talált hatvan klasszikus közül. Negyven éve pusztul csendben a világ egyik leggazdagabb autógyűjteménye egy nyugat-franciaországi farmon. http://totalcar.hu/magazin/hirek/2014/12/07/tobb_milliard_forintnyi_klasszikus_auto_pusztult_egy_francia_farmon/

Re: nincs cím

#716157 Ddavid Előzmény: #716140

Biztos ilyen áron már tudja tankolni az X5-öt :D .

Amúgy szerintem sokan az egyszerűbb konstrukciójú motorok mellett teszik le a voksukat.

Végre elvitték a rákba …

#716140 KawaBazsy

Végre elvitték a rákba az X5-öt, első érdeklődő, mióta hirdetem. Helyette vettünk egy B Zafirát a sógornak, 1.9 JTD automatával, 7 személyes, egészen rendben van sztem. Ha már recseg, legalább váltogatni ne kelljen.. meg kettős tömegű sincs így.

Re: nincs cím

#715979 Ddavid Előzmény: #715886

Majd a tapasztalatokat mindenképpen írjátok meg! :)

A Mazda 3 MPS kivitele sem rossz.

A német gépek szeretnek lent menni jobban és nincs bennük annyi fordulat főleg a VW motorjai.

Re: nincs cím

#715887 KawaBazsy Előzmény: #715804

Megnéztünk ma egy 1.4 16V Polot bnő húgának. Kellemes, csendes kocsi, de engem zavarna, h 5800-nál letilt.. csajnak első autónak viszont yo lesz.

Re: nincs cím

#715886 KawaBazsy Előzmény: #715884

Ezeket erre a fordulatra tervezték, ha rendes olaj van benne, s meleg is, akkor bírja. Ugyanez van a sportmotorokkal is, addig mehetsz vele nyélen, amig ki nem fogy a benzin.

Re: nincs cím

#715884 Ddavid Előzmény: #715859

Bnepper mar amennyirenormalis. Nem egy tipikus sunyi feju elado a postjai alapjan En kiprobalnek egy Prelude t ahol a 4WS mukodik. Biztos tuti lehet. De egy kerdes, ha a VTi 8 ezret porog es ezeket a kocsikat hasznaltak is akkor nem koptak el?

Re: nincs cím

#715859 KawaBazsy Előzmény: #715855

Az autót.

Annál az adásnál még nem tartok, majd a hétfői, erőnléti edzésem alatt. :-)

Re: nincs cím

#715855 kápé Előzmény: #715844

Mármint az autót,vagy a neppert.

Most hallgatom az égéstér-ben,hogy bilincsben vitték el.

Re: nincs cím

#715791 Sumér harcos Előzmény: #715755

egyébként érdekes....a most hirdetett targák közül vagy 4-5db gödőllőn van.

egy crx targa fun városka.:)

Re: nincs cím

#715785 Sumér harcos Előzmény: #715783

de a magyar ugaron ,ez már a jobbak közé tartozik.

a gyári ülések sehol, 164ezernél ujra behúzva,nagy meskete a km.

jobb elejénél lámpa-lökös,össze sem tudták legózni rendesen-lóg a deszka.

Re: nincs cím

#715783 Sumér harcos Előzmény: #715755

elektromos tető-számomra egyáltalán nem előny egy 25éves autón,

csak egy meghibásodási lehetőség.

kapott az már előről hátulról vsz.

a gyári hátsólámpák megvannak szerencsére,bohóc hátsószárny lefelé.