Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#712707 Bendeguz Előzmény: #712701

jaja úgy. elég kevés kép lett. a csapat fele az éjszakában kóválygott, a másik fele meg lefeküdt 9-kor aludni... süthettem egyedül a krumplit :D

Re: nincs cím

#712701 KawaBazsy Előzmény: #712699

Nem úgy van, h ha küldök meghívót, akkor be tudsz lépni? A saját jelszavad, amivel meg felregisztráltál a dropboxra, én nem tudhatom.. :-)

Nézegetve a korábbi fotó…

#712698 KawaBazsy

Nézegetve a korábbi fotókat Fornit hol a rákban volt? Pedig ki akartam kérdezni az utsó angiai tapasztalatokról..

Fotók feltöltve, Matgab …

#712697 KawaBazsy

Fotók feltöltve, Matgab ill. Robbaj írjon privit emilcímmel, többiek meg cincogjanak, ha nem ok.

Re: nincs cím

#712654 KawaBazsy Előzmény: #712652

Dögrováson érzem magam, de vkinek termeni is kell, h a nyugati pógár fetrenghessen.. :-)

Re: nincs cím

#712645 rbbj11 Előzmény: #712608

Én is köszönöm mindazt mindannak, ami az előzmény hsz-ben + a fuvart khercgnek és bazsinak.

Re: nincs cím

#712608 Bendeguz Előzmény: #712584

Nemrég én is megérkeztem, meglett az 1400 km a bényei bulin :)))

Május 1, memorizálva! Köszönök én is mindent, Csokinak a helyszínt és a borkóstolót, Kerinek a sok finom borocskát, Kawanak a húsok és egyéb ételek intézését és Matgabnak, hogy legalább egy valaki megvédte a Békemenetet :)))))

Re: nincs cím

#712584 Waszeitung Előzmény: #712574

Ez a beszéd,nem kell az egész országot átutazni borkóstoló címen! :D

Jelentem megittam én is a gyógysörömet,volt hozzá indok,köszönöm hogy ott lehettem és örültem az arcotoknak,hogy mi volt az majd a fényképekről kiderül! :D

Re: nincs cím

#712574 kerikoma Előzmény: #712563

Na megjöttem a tanyából, nem változott a borokkal semmi! Május 1!!! Mindenki irányozza be. Ettől most nem térünk el, ha az ég leszakad, vagy ha fidesz összeolvaszt minket még 8 bankkal, akkor sem!!! Astala vista baby!

Re: nincs cím

#712563 kerikoma Előzmény: #712560

Dehogy voltam külön! Waszival aludtunk egy szobába. Két igazi hórkolós. Csak állítólag elcsiváztam a takaróját és ettől volt egy kis nézeteltérésünk az iccaka, de amúgy jót aludtunk:-)

Re: nincs cím

#712560 KawaBazsy Előzmény: #712558

Felül 2 szobában ment a fűtés, aszittem mind a 4en fent alszotok, de Bende lenn durmolt.. Keri volt külön?

Képeket tolom, amint vezetékes net közelben vagyok. Robbaj, kell majd emil cím..

Re: nincs cím

#712558 picirigo Előzmény: #712544

Szevasztok!

Most ébredtem, de a rántott husi már készen van :))!!! Kösz mindenkinek, jó volt ismét minden!!!

Ui.:hogy miért most ébredtem????....Waszi a szomszéd szobában aludt....már amikor aludt...hajnalban "meglepett" :D:D:D:D

Re: nincs cím

#712556 KawaBazsy Előzmény: #712502

Neked egyáltalán nem jönnek be a gyomorkeserűk, vagy csak az Unimukk nem? Nekem a kedvenc röviditalom, még Waszi sem cikiz vele, h édeset iszom, csak nyeli ő is.. :-)

Re: nincs cím

#712544 kerikoma Előzmény: #712543

:-))

Remélem mindenki hazaért épségben. Most ebédeztünk meg, finom gyógyhúsleves, kicsi kis rántotthusikával és rizzsel! Remélem picirigó is olvassa:-))

Waszi marad a halacskánál:-))

Re: nincs cím

#712543 KawaBazsy Előzmény: #712542

Jól választott kocsit, egy prémium dízel az tökéletes utazóautó, kényelmes hosszú távon is, s még jól is eszik. Amúgy Bence fiatal, kibír mindent, mi meg, öreg halak, csak nyögünk.. :-)

Re: nincs cím

#712542 kerikoma Előzmény: #712538

3 perce értünk haza Kerimama jóvoltából, azonnal megitattam vele egy kis páleszt. Én is köszönök mindent, Bence egy hős az én szemembe, ennyi km után! Most kinézek a tanyába, hátha a borok értek ez a két nap alatt valamit:-) Este még benézek...