Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#712460 KawaBazsy Előzmény: #712459

Így akkor ötféle lesz, az öt fazék.. asszem hátul az ötödik utas helyére is pakolunk.. Matgab, Robaj, csak egy váltás fehérneműt hozzatok, meg fogkefét, nehogy expedíciós hátizsákkal gyertek..:-)

Re: nincs cím

#712457 KawaBazsy Előzmény: #712455

A steak fűszerkeverékhez teszünk fokhagymát is. Az oldalasból zsírosabbat adott a hentes, a tárcsán jó szaftos lesz. :-)

A szárnyasokhoz van prém…

#712455 KawaBazsy

A szárnyasokhoz van prémium Kotányi szárnyaspác, meg Provence fűszerkeverék. A malachoz meg hoztunk görögből steak fűszerkeveréket, souvlaki fűszerkeveréket, s van grill fűszerkeverék is, sztem mindháromból csinálunk a különböző húsokhoz. Vélemény?

Ma felhívtam a vadászt (…

#712449 Fornit

Ma felhívtam a vadászt (Bendegúz nevében), és megmondtam neki -miután egy porbafingó kis szarcsimbóknak neveztem- hogy ha akar egy **** nagy pofont kapni a tavalyi eset miatt jöjjön el szombaton érte és grátisz jól picsán is lesz rugva. Nem túl jól fogadta, szeritnem kissé ideges is lett és olyasmit mondott, hogy itt ő fog majd valagakat szétrugdosni sőt tarkóra szorított puskával fog mindenkit egyesével seggbebaszni.

Úgyhogy jóóó szórakozást :))))

Re: nincs cím

#712447 Csokigyáros Előzmény: #712446

gyerekek annyi változás van a progiban... hogy nagy sajnálatomra a tavi úszkálás és off road túra elmarad... 3 napja szakad az eső... a tó (hiszen egy patak táplálja) kilépett a medréből... szinte megközelíthetetlen a hely... és a víz tiszta sár, amit lemos a hegyről... Béla így sajnálattal lemondta ezt a progit... sütés marad... de a házamnál... a kostolás előrébb lett hozva 6 fél 7-re... mert 8-tól van egy nagyobb csoport... viszont Béla lesz esti szolgálatban a polgárőrségnél... úgyhogy nyugodtan randalírozhatunk... :)

Re: nincs cím

#712441 Kissherceg Előzmény: #712438

Telefonon hívlak...

Azért érzed, hogy a vw golf nem egy kis teherautó :) Veszünk lipótit...

Re: nincs cím

#712438 KawaBazsy Előzmény: #712362

Mikor jössz holnap? Csak mert addig meg akarom venni a csarnokban a zőccséget, savanyút, halat. A kenyeret is vmi yo pékségben kéne megvenni, csak találok azt is..

Re: nincs cím

#712421 KawaBazsy Előzmény: #712406

Sirály.

A húsok itt vannak, 1-1-1 kg, ill a tarja több, mert azt szeretem, ill 3 szelet karaj (1.7 kg - 0.3 kg).:-)

Re: nincs cím

#712414 rbbj11 Előzmény: #712343

remélem a tel.számod a régi, mert küldtem sms-t, de még nem kaptam sem ott, sem korábban itt fórumon infót, hánykor kell csatlakoznom pólusnál?

Re: nincs cím

#712411 Bendeguz Előzmény: #712409

10 korul ott leszek. A szamodat kuldd el legyszi privatban. Esetleg ha volna egy vodas vagy fuggetlen telefonod kolcsonbe a hetvegere, azt megkoszonnem.