Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#712293 Waszeitung Előzmény: #712266

Senki ne merje többet megkérdezni,mert mindig 1-1 órával nő az érkezés időpontja! :D

Alakul a hangulat már a fórumon keresztül is,Csoki péntek magasságában dobhatnál egy időjárásjelentést hogy titokzoknit vagy fecskét húzzak! :D

Re: nincs cím

#712284 Bendeguz Előzmény: #712266

10 és fél 11 között, forgalomtól függően. 380 km az út odáig, onnan 320 km Bénye. Szép nap lesz! Ha esetleg 1 valaki nem baxna be az úton és kritikus esetben átvenné a vezetést, azt lehet hogy értékelni tudnám :)))

Re: nincs cím

#712276 Csokigyáros Előzmény: #712270

a fürdés fog segíteni... a patak tényleg melegebb lesz mint a levegő... havazás is lesz, ha mázlink van.. Keri én bíztam benned... ennyi eső után nem lehet aratni... kuki hagy száradjon még lábon ;) csók az asszonynak... különben is meg kell nézned a tattoo-mat :)

Re: nincs cím

#712274 picirigo Előzmény: #712270

Fokhagymás méz, forralt bor(neked lehet 6 puttonyos aszúból is :D), C-vitamin!!!...ja, és igen...sok-sok barack pálesz :)))!!!

Kerüget vmi kór, úgyhogy…

#712270 KawaBazsy

Kerüget vmi kór, úgyhogy ki kell kúráljam magam 7végéig. Fogtam az após féle sárgabarack páleszt (Keri s Csoki is dícsérte), belekevertem a kupicába egy kiskanál mézet, így már iható orvosság..! :-)

Re: nincs cím

#712262 kerikoma Előzmény: #712231

A tanyaszomszéd (aki a malacsültet csinálta volna, ha megoldom a bulit) most hozott fel két üveg bort, a sajátjából (nagyon pipecek), hogy vigyem föl bényére néktek. A kocka el van vetve (99 %). A kukorica szedés valszeg elmarad, ha még két napig esik az eső! Kerimama felhoz újváosig, sok piát ne hozzatok, mert Bélánál amíg főzünk szeretnék egy pár üveg bort bemutatni, de csak nagyon pianínóba, mert bényén ha kóstolás lesz akkor nem biztos, hogy be kellene tekerjünk addig! A visszaút is akkor úgy lesz, ahogy megbeszéltük, anyaka fel jön értünk ahova kell.