Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Most beszéltem Kerivel! …

#712195 picirigo

Most beszéltem Kerivel! Imára bényei különítmény....legalább 2 napi szakadós esőért!!!!

Nézem az időjárást...sze…

#712171 picirigo

Nézem az időjárást...szerencsétek lesz! A tó vize melegebb mint a levegő :D:D:D:D!!!

Re: nincs cím

#712164 picirigo Előzmény: #712135

Reggel hívom. Viszont ha nem jön Keri,akkor "Keri anyu" sem tud elvinni minket haza,így a Gyáli kiszállásunk csücskös...akkor már inkább valahogy el kellene jutnunk a Népligetbe...

Re: nincs cím

#712135 Bendeguz Előzmény: #712105

Holnap délelőtt hívd fel légyszíves Kerit és beszéljétek meg! Vasárnap max Gyálig tudlak hozni benneteket, Dunaúj sajnos kizárt. Ha Kerinél kapálni kell, akkor pénteken ugorjatok át hozzá :)

Re: nincs cím

#712133 Waszeitung Előzmény: #712089

orbán viktor személyes üdvözletét! :D

Rigolettó holnap este 5 után megyek be Karcsibácsihoz,onnan Rád csörgök....

Re: nincs cím

#712103 KawaBazsy Előzmény: #712096

Megveszek mindent. Mondjuk azt még nem specifikálta Csoki, h zöldségek/savanyú alatt mit ért. Savanyút vehetek, no de milyen zőccség jó helyette?

Re: nincs cím

#712096 Bendeguz Előzmény: #712089

Be tudnátok kérlek menni zöldségeket venni? Nekem aznap több mint 700 km-t kell vezetnem, egy óra teszkózástól lehet agyfaxt kapnék :((( Köszi!

Waszi: visszafelé Gyálnál teszlek ki az M0-on, vagy a közelben.

Kerivel mi van?

Re: nincs cím

#712094 picirigo Előzmény: #712093

Ja...meg ahogyan szoktuk...mindenki hoz egy kis pluszt a közösön kívül!!!! (ilyen esetben szokott még a csapból is pálinka folyni :D:D:D:D)

Re: nincs cím

#712093 KawaBazsy Előzmény: #712089

Sztem úgy jobb, h ha már viszem a húst, akkor mindent megveszek, s akkor csak 1 felé kell tejelni.