Tegyél bele fuchs-ot. Kiskerben kevésbé ismert, de vw csoportnak mercinek hondának gyári beszállítója első töltésre. Sőt a gyártáshoz szükséges kenőanyagokat is a fuchs-tól veszik az autógyárak. Hondáról nincs infom, de vw csoport és merci is a gyári olajnormát a fuchs-al közösen dolgozta ki. Próbát megér. Én évek óta ezt használom. Ha gyáraknak jó, akkor talán később is megfelel. :)