Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Chart

#68476 Mercurius Előzmény: #68401

Jelen esetben én ennek örülök.

A Genesis Energy Nyrt. kapcsolattartója telefonon elmondta, hamarosan pozitív fejlemények várhatóak a meghirdetett tranzakcióval kapcsolatban, a határidők be nem tartása ellenére. Ha az üzlet meghiúsult volna, határidőre bejelentették volna.

Re: élménybeszámoló

#62515 exmnbs1 Előzmény: #62506

na látod, ezért nem vagyok kíváncsi rád, felőlem azzal találkozol akivel akarsz

Re: élménybeszámoló

#62506 Frontin Előzmény: #62436

Szerintem neked semmi más nem hiányzik, "csak"az, de az már nagyon régóta Ex. Ha azt megkapod vmi elvetemült balektől, akkor azonnnal jobban fogod érezni magadat! Nézz körül, lazíts, nem kell félni jó lesz. Nem csak Neked, ezáltal nekünk is. Kérlek, segíts magadon, aztán talán az Isten minket is megsegít.

Re: élménybeszámoló

#62505 Frontin Előzmény: #62437

A randi meghívás még számodra mindig él, de már nem sokáig. Ha sokat szarozol, akkor Merc-cel "kell" meginnom egy kófít, vagy legnagyobb sajnálatomra a "bombázó" Moiser-rel ha elfogadja. Szerintem elfogja, nem azért mert visszautasíthatatlan ajánlatot kap, hanem csak egyszerűen azért mert ezt Ő sem tudja kihagyni! :-) Remélem túlságosan kíváncsi!

Re: élménybeszámoló

#62504 Frontin Előzmény: #62503

Erre én csak azt tudom mondani a határ jobb(ik) feléről, hogy ha semmi másra nem is jó ez az egész cirkusz, csak arra hogy valogba rúgjanak pár embert már jó.Csak mielőtt az ember feléleszti a darazskat, előtte fogalmazzon meg egy jó tervet, és keressen jó védelmi pozíciót.

Én inkább külfölde menekülök

Re: élménybeszámoló

#62503 Mercurius Előzmény: #62462

Akkor offoljunk, ha már a Genesis se magyar se másmilyen lfszt nem tett le a saját határidejéig az asztalra...

Ezek után már kiváncsi voltam miről is van szó...

Az egész témáról megvan a magam bő véleménye, de ezt abban a topikban annak a pólónak a linkjével teljesen elegendően ki tudtam fejezni. Több időt és energiát nem ért az a topik és a téma ott.

Az hogy ezért DLPH azt mondja rám, hogy hiányzik az agyszövetem, csak azt nyilvánítja ki, hogy valójában kinek nem működik ezen szerve kettőnk közül...

Mindezek apropóján pedig jól eldiskurál a többi agyhalottal, megtartva régi jószokását. Én az ilyesmibe már nem megyek bele. Ő még mindig élvezi ezeket, és leáll mindenkivel kakaskodni. Ő tudja...

Bismarck: azt hiszem így rendben is vagyunk, mivel nem vártam gratulációt ezért senkitől, nem önálló teljesítmény volt, mástól loptam (a képet és szöveget)...

Mindig is abszurdnak tartottam, hogy egy EU ellenes párt, EU képviselőket delegáljon. Olyan mint az ateista egyház...

Örülök hogy Bokros bejutott (bár itthon lenne rá szükség), és bejött az MDF merész és őszinte húzása, az LMP erdeménye meglepett és nagyon örülök neki.

Re: élménybeszámoló

#62462 Bismarck Előzmény: #62419

Semmi bajom Mercurius kollégával, sőt.... de azért én emiatt nem gratulálnék neki...

Re: élménybeszámoló

#62437 exmnbs1 Előzmény: #62436

hogy így gondolkodnak egyesek, az először nagyon meglepett. Ilyeneket ritkán hall az ember, mert arrébb megy inkább.....

Re: élménybeszámoló

#62436 exmnbs1 Előzmény: #62419

sajna csak ma láttam meg és ugye kampánycsönd volt. Teljesen normálisan reklámoztad. Különben is röhejes a másik preferenciáján vitatkozni....