Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: élménybeszámoló

Mercurius Előzmény: #62462

Akkor offoljunk, ha már a Genesis se magyar se másmilyen lfszt nem tett le a saját határidejéig az asztalra...

Ezek után már kiváncsi voltam miről is van szó...

Az egész témáról megvan a magam bő véleménye, de ezt abban a topikban annak a pólónak a linkjével teljesen elegendően ki tudtam fejezni. Több időt és energiát nem ért az a topik és a téma ott.

Az hogy ezért DLPH azt mondja rám, hogy hiányzik az agyszövetem, csak azt nyilvánítja ki, hogy valójában kinek nem működik ezen szerve kettőnk közül...

Mindezek apropóján pedig jól eldiskurál a többi agyhalottal, megtartva régi jószokását. Én az ilyesmibe már nem megyek bele. Ő még mindig élvezi ezeket, és leáll mindenkivel kakaskodni. Ő tudja...

Bismarck: azt hiszem így rendben is vagyunk, mivel nem vártam gratulációt ezért senkitől, nem önálló teljesítmény volt, mástól loptam (a képet és szöveget)...

Mindig is abszurdnak tartottam, hogy egy EU ellenes párt, EU képviselőket delegáljon. Olyan mint az ateista egyház...

Örülök hogy Bokros bejutott (bár itthon lenne rá szükség), és bejött az MDF merész és őszinte húzása, az LMP erdeménye meglepett és nagyon örülök neki.