Nem vagyok egy óráig és tessék!! Megvetted 325-ön azt a 150-200 darabot? Mert akkor nyerőben vagy! (persze mire leírom lehet, hogy már nem :-)
Nem vagyok egy óráig és tessék!! Megvetted 325-ön azt a 150-200 darabot? Mert akkor nyerőben vagy! (persze mire leírom lehet, hogy már nem :-)
Nem úgy volt hogy a Telenorral fognak? Lehet onnan kisebb nokiás doboz jött...
van humora az államnak, mert a fantasztikus megállapodás napján kiadnak egy közleményt
http://index.hu/gazdasag/2014/02/21/a_vodafone-nal_szerzodnek_az_allami_hivatalok/
:))
fej-fej mellett... böske (csiga)orrhosszal átvette a vezetést.
parádé ez a megállapodás, nagy dolgok kezdetének biztos jele... :)))
ígéretemhez híven nekem is... (akkor hát mehetünk is fel) :)
"...egyébként hazudik a f@szi"
Szó mi szó, ölég kis férfiaska a lelkem.. (re: f*szkorbács) :)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/telekom/uj_elnok_a_magyar_telekomnal.183086.html
"A Magyar Telekommal kötött megállapodást egy komoly múltra visszatekintő barátság megerősítésének nevezte Orbán Viktor."
Az emlékek megszépülnek :-)))
Miért is ne! Egyébként mind1, a lényeg, hogy most nagy a "barátság" :-)
sztm személyesen ő akarja megvenni ezt a gyöngyszemet
Oka az nincs rá....., egyébként hazudik a f@szi :-)
Hopp, első kosárkámba beleesett... de van lejjebb is!
de shortot nem bírom másnapra átvinni..csak hatival te..
Mondjuk sokáig nem volt 350..... pár perc, akkor most jön majd bejelentés, vagy shortolni kell, én már nem értem! :-)