Itt is van amiről vakeráltam már tavaly év végén...állam bácsi jó gazda módjára eladta 300 alatt a telkó részvényeket...de felszívtuk böcsülettel!
http://www.telekom.hu/rolunk/befektetoknek/magyar_telekom_reszveny/tulajdonosi_szerkezet
Itt is van amiről vakeráltam már tavaly év végén...állam bácsi jó gazda módjára eladta 300 alatt a telkó részvényeket...de felszívtuk böcsülettel!
http://www.telekom.hu/rolunk/befektetoknek/magyar_telekom_reszveny/tulajdonosi_szerkezet
http://nol.hu/gazdasag/orban_kiadta__kotelezo_a_vodafone-hoz_szerzodni
Holnap stratégiailag megállapodunk! De meg ám! A Vodafone meg viheti a férgesét..
Azért szeretem ezt a totyikot, mert a szakma igazi mélységeit is részletekbe menően feltárja a laikusok előtt! Olyan igaz hiánypótló! :-)
a fórummotor nem mindig segít
én is egyenlőre (döntetlenre) tartottam tegnap a Bayern-Arsenalt tippmixen, de egyelőre rábaxtam... :)
na ugye, csak meggyőztelek :)
"szerk: f*sznyiiroo"
:)) nem is emlékszem h. ezt is beírtam. Intelligens ez a motor! :)
Nem volt rossz beszálló ez történelmi mélypont körül. Hamar visszaállt ide 350 környékére.
Nem kellett 2 évet várni rá.
Itt mit csinálsz elrakod a profitot?
Melyik a kakukktojás?
f*szén, f*szállító, f*szekrény, f*szkorbács, f*aszerszám
:)
szerk: f*sznyiiroo
a user se, aki tőzsdefórumon ezzel foglalkozik... sokszor kell leírni ezt a tüzelőanyagot, igazán illik a topik témákhoz...
Nem túl inteligens ez a motor, ha már a f@szit is kisípolja. És mit szól ha azt írom, hogy ****én?!
Nekem is van gyűjteményem belőle!
Viszont ez a cafka nem tudja eldönteni, hogy most táncoljon vagy sem.
Mi a rák ez a sok csillag?!Egyből pontozzák is a hozzászólást?!
"2 évre gondoltál , hogy visszajön 350 környékére?"
Decemberben mikor beszálltam, a következő 2 évre, évenként 10% körüli volt a hozam elvárásom. Hiába no, konzervatív ****i vagyok.
Akkor a mai bölcselet!
"Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá" :-)