Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Azért szeretem ezt a tot…

#692107 Nyeretlen_Keteves

Azért szeretem ezt a totyikot, mert a szakma igazi mélységeit is részletekbe menően feltárja a laikusok előtt! Olyan igaz hiánypótló! :-)

Re: nincs cím

#692105 birkanyiiroo Előzmény: #692074

én is egyenlőre (döntetlenre) tartottam tegnap a Bayern-Arsenalt tippmixen, de egyelőre rábaxtam... :)

Re: nincs cím

#692071 banyaiz Előzmény: #692039

Nem volt rossz beszálló ez történelmi mélypont körül. Hamar visszaállt ide 350 környékére.

Nem kellett 2 évet várni rá.

Itt mit csinálsz elrakod a profitot?

Re: nincs cím

#692070 birkanyiiroo Előzmény: #692067

Melyik a kakukktojás?

f*szén, f*szállító, f*szekrény, f*szkorbács, f*aszerszám

:)

szerk: f*sznyiiroo

Re: nincs cím

#692067 Kissherceg Előzmény: #692065

a user se, aki tőzsdefórumon ezzel foglalkozik... sokszor kell leírni ezt a tüzelőanyagot, igazán illik a topik témákhoz...

Re: nincs cím

#692060 Boby. Előzmény: #692051

Nem túl inteligens ez a motor, ha már a f@szit is kisípolja. És mit szól ha azt írom, hogy ****én?!

Re: nincs cím

#692039 Boby. Előzmény: #691989

"2 évre gondoltál , hogy visszajön 350 környékére?"

Decemberben mikor beszálltam, a következő 2 évre, évenként 10% körüli volt a hozam elvárásom. Hiába no, konzervatív ****i vagyok.