Na szerintem ez ennyi volt. Sokat ment pár nap alatt. Most jön egy kis pihi.
Na szerintem ez ennyi volt. Sokat ment pár nap alatt. Most jön egy kis pihi.
Most a leglehetetlenebb várakozás,hogy hétfőn újabb réssel indul föl..:)))
:)
Ezt én úgy ismertem, hogy aszongya: "A folyóig még elvezetheted a lovat, de arra nem veheted rá, hogy igyon is."
http://idioms.thefreedictionary.com/You+can+lead+a+horse+to+water
2 évre gondoltál , hogy visszajön 350 környékére? Azért annyira ez még nem extrém árf. vsz, itt volt kb szelvényvágás után is tavaly tavasszal.
Vhogy nekem szimpatikus ez a cég. Igaz csak osztalékok előtt szoktam vele spekulálgatni. De most már egy ideje érzek rá késztetést hosszabb távra is.
Annyira csábít az a gondolat, hogy elpihenget 5 évet tbsz-en, jön mondjuk 150 Ft oszti ez idő alatt, vagy több, és mellette visszaáll mondjuk minimum 600-ra.
Meg is lépném, csak 2 dolog tart vissza. 1. Van egy rakat másik részvényem 2. Ez az érzés eluralkodott rajtam már 500-600 környékén is. :) Azóta pedig kb a felénél is járt , vagy tart, ez úgy elgondolkoztat. :) Úgyhogy rágom a témát.
De lehet megoldják a problémámat egy kivezetéssel DT-nél. :)
Én abban bízom,hogy a tegnapi,és a mai nap egy csökkenő ék lesz......341,342 visszavéve
Most kiszeretett belőle....
Vegye csak, áldja meg az isten vagy/és a párt a jó szokását..... meg ingyé van még mindig :-)
Amúgy valami bűzlik Dániában, mert ha jönnek ezek a nagy Telkó fejesek(ha jönnek ugye) akkor nem csak ilyen stratégiai izé miatt... de ha az lenne amire gondolok(nem az amire eddig gondoltam, de ez az új gondolat meg lehetetlen:-) akkor elsírnám magam....
valaki elég komoly bónuszt kapott, hogy mindig veszi :)
Akkor a mai nap bölcselete (ami egyben egy dakota közmondás is)
"Mindig az a ló iszik először a folyó vizéből, amelyik előbb ér oda."
Kb. 2 hónap alatt ért abba a zónába, amit beszálláskor 2 évre terveztem, és igazából még nem gondolom úgy, hogy ki kellene szállnom.Továbbra is komoly nagy beszálló(k)ra - akár a DT is lehet - gondolok, miközben a magyar spexek döbbenten és hitetlenül nézik az emelkedést a partvonalról, vagy remegve várnak a beragadt, régen nyitott pozikban, hogy "csak a beszálláskori árig tartson ki az emelkedés". Célárat nem tudok mondani. Továbbra is azt gondolom, hogy aki ilyen környezetben ilyen tételt vesz ebből a papírból, az tudja hogy mit csinál és eszében sincs - legalábbis egyenlőre - visszaönteni, mert tudja, hogy - egyenlőre - úgysem lenne vevő a cuccra.
http://stooq.hu/q/?s=mtelekom.hu&c=1y&t=l&a=lg&b=0
ez már volt tavaly..de ki emléxik már erre..
én majd 500-nal tartom olcsonak, mikor kiderül, fizetnek 60 ft osztalékot még idénre :)
egyebkent chart alapjan innen 360 sima ugy, de a 400 se olyan elvetemult elkepzeles
sztm is jó ötlet megbeszélni, hogy kinek melyik 100-as szinten kell átlökni
Miért vennéd? Megegyeztümk, hogy Te majd 400 -nál adod neki a lendületet!
Giga forgalom van, pedig én még bele se vettem... :-)
A haverkodást gondolom a kormány kezdeményezte, mert az mtel azért fontos szerepet játszik kishazánkban... ami igazán meglepő a történetben, hogy ez értelmes gondolkodásra utal....gyanús :-)
Kielemeztem a helyzetet... és arra jutottam, hogy továbbra is venni kell mint állat :-)
Azt a másik(ma már régebbi) haverhoz vitte.... de amúgy sem kellett az a mi telkónknak (csak a gond volt vele:-) . A lényeg! Mi vagyunk a legeslegeslegújabb haverok :-) (hogy ez jó vagy rossz azt nemtom)
végül is, miután az állam elviszi a mobil és adat flottát haverkodni kell...