Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#691902 Sumér harcos Előzmény: #691896

javithatatlan:)

nemtom a napját sem,mikor néztem fogyasztást az auton,nincs értelme már,mert akármi van 4.5-6.8 között marad:)

Re: nincs cím

#691896 KawaBazsy Előzmény: #691875

legyen az 1.9 Pd tdi, vagy 1.8 5V..

Ma a Pug kisbuszon (3.0d) lenulláztam a fogyimérőt (11.6 volt az átlag), s 8.6-ot csináltam itt, vidék + pálya kombóval. Megy nekem a takarékos üzem. :-)

Re: nincs cím

#691876 Sumér harcos Előzmény: #691720

nem olcso ez annyira.

km?hát igy nemtom mennyire valós.

ugyan a leirásban állitják a tutit.

11éves kocsi ám ez,már utána 2szer váltott a Mazda 6.

tegyük fel a legjobbakat,ennyi a km,élő példa,hogy hiába nem használ vki egy autot,

uj árat akkor sem kap érte soha,ergo mindig az a legdrágább auto,amit nem is haszálnak.

Re: nincs cím

#691875 Sumér harcos Előzmény: #691867

mondjuk a 2000cm3 140lovas diesel,olajzabáló motor sem volna sokkal jobb:)

csak,ha van egy raklap motorolaj a garázsban elfekvőben.

mintha benzines volna neki,ugy emléxem.

Re: nincs cím

#691814 Euroman Előzmény: #691780

enyémen kevés hitel volt pár száz K, és azt is jobban fizettem vissza, mert akkor még erősödött a huf, meg előtörlesztés, szóval 2007 eleje óta tehermentes:)

Re: nincs cím

#691809 Ibiza Előzmény: #691780

A mazdát is így vettem.. 31e km volt benne 2,5 évesen..

srác kapott céges autót azt használhatta magáncélra is.

Menekült belőle mert chf hiteles volt 350el többet fizetett vissza mint amennyit én adtam neki..és még előzőleg önrészt is fizetett.. és akkor még nem is volt ilyen magas chf.

Re: nincs cím

#691780 Euroman Előzmény: #691762

az enyém 8 éves lesz nyáron és 23.900 km....előző autókkal mentem cégnek évi 6-10000 km-t...ezzel is az első 2 évben, aztán közös használatú cégessel kellett már menni...mostanság megy heti 1-2 alkalommal veszem csak elő....úgy néz ki nagyon sokáig megmarad....Golf Plus, sok extra, kényelmes, tágas.

Re: nincs cím

#691762 Ibiza Előzmény: #691733

reálisat nem tekerik a sokat meg max reális közelébe érdemes nyomatni..

Fateromnak van Toyota Corolla 1,4-e 10éves és most van benne 70.000km..

néha előfordul

Re: nincs cím

#691734 KawaBazsy Előzmény: #691718

Én direkt nem írok márkát, az már ízlés dolga. Kategóriát, méretet döntsd el, azon belül ajánlunk.

Re: nincs cím

#691732 Ibiza Előzmény: #691731

szeretem az autókat de nekem az autó nem kultikus tárgy..soha nem mostam autót...és kiütést kapok ha szerelni kell rajta valamit..csak ha nagyon muszáj.

Pontosabban apámét nagy boldogan sráckoromban mostam..Ca-s wartburgja volt..

http://www.automotix.net/bargain_cars/for_sale/1965-bmw-wartburg_311-post-2633.html?Function=getImage&oid=X1BBG44TG&id=1&mode=cheap_used

ilyesmi volt..

utána volt Peugeot 403-as

http://andywibble.files.wordpress.com/2011/09/peugeot-403.jpg

ezen tanultam vezetni..tizenévesen már vittem a családot kb 30km-t..

Re: nincs cím

#691691 KawaBazsy Előzmény: #691680

Na jó, de te majdnem bölcsész vagy, tőled nem is vártunk mást.. :-)

7végén megjön a féltengelyem otthonról, ezt kirántom, azt berakom, s újra menetkész a gép. :-) Amúgy meg sztem a mai túlbonyolított szarokkal több a probléma..

Re: nincs cím

#691680 Pyxis Előzmény: #691607

Sok sikert kívánok a vásárláshoz és az új álláshoz is!

A 6000 euro pont az a határ amiért jót még nem kapsz, ilyen 160000 km-es autókat szerintem felejtsd el, egyszer rohadsz majd csak le vele, de akkor csak az autómentő fog segíteni.

4-5 különböző autót használok, tapasztalatom alapján 100000 km-ig alig kell cserélni kopó alkatrészeket, utánna sok függ a tulajdonos gondoskodásától, pénztárcájától.

Úgy látom több bütykölős ember írt már a témában, ők valóban nem félnek az idősebb autóktól, viszont el sem tudják képzelni mit érezhet egy kevésbé érdeklődő ember, mint angol szöveg hallatán bikicsunáj :D