Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#691348 KawaBazsy Előzmény: #691337

Volt már pár tucat autóm, meg motorom, de szín még sosem döntött. Na jó, Ferrarit csak pirosban vennék.. Anno az egyik Kawasakimnál nagyon rá voltam gyógyulva a zöldre, megnéztem jópárat, de csak szart találtam. Aztán megvettem azt, amit először néztem meg, feketét, s nem bántam meg.. A Celicánál viszont utóg örülök a színnek, sokkal szebb, mint az ezüst, amit először néztem.

Re: nincs cím

#691337 Sumér harcos Előzmény: #691335

az nem kosz,de még az a legkevesebb,mert rendelnék ujat vhonnan.

a szin a legfontosabb,minden autonak megvan a szine:)

Re: nincs cím

#691330 Sumér harcos Előzmény: #691329

10-es kép,szőnyeg 2lyuk:)

nemtom miért nincs hozzá belső kép ,a piroshoz,valszeg gáz van.nemtom.érthetetlen.mert ha retek ne akarjon érte 1misit.

de a legfőbb ok a szine ennek a németnek....ilyen szinben nem nézegethetem 20-40évig a garázsban:)

Re: nincs cím

#691329 KawaBazsy Előzmény: #691328

Én nem látom, h ki van szakadva, de a te általad linkelthez nincs belső kép, gondolom nem véletlenül.. ha 18 éves sportkocsiból törésmenteset akarsz találni, akkor hajrá, én ilyet most csak 14 éveset tudok. :-)

Re: nincs cím

#691328 Sumér harcos Előzmény: #691327

na átnézem a képeket vastagon:)róla

vsz sérült volt vagy vmi kocc...de elől is- hátul is...

mind a 2 első indexnél olyan kocosan áll index,lökös,hogy szinte nem csak az ujam fér be a résbe,hanem szinte az egész kézfejem,Honda igy autot nem szerel gyárilag...vmi ott történt,eláll..lökös megfeszült vmi tartó patentok akármi elmozdult a legjobb esetben...

na most ezek gyári szőnyegek...mert azok ,(ha véletlenül nem akkor km szempontból még rosszabb),ugy nézem-az enyémben is azok voltak a 90es években...170ezer km-nél a kuplung,fék alatt még nem lyukadt ki a gyári szőnyeg nálam...ebben mesében van 150ezer,de ez végül mind1 is,csak úgy...

bal hátsó lámpa alatt lökös nem jól áll,hézag nem oké..ott is vmi elmozdulhatott már az évek alatt.

gyári esi kerék nincs,rádobott vmit a török ügynök:)

hirtelen.

Re: nincs cím

#691326 KawaBazsy Előzmény: #691323

Vazz, ez így képen sem egy nagy szám, semmi belső fotó, higyj nekem, h amit linkeltem az fényévekkel jobb..

Re: nincs cím

#691323 Sumér harcos Előzmény: #691315

az osztrákoknál vagy 4oldalon nézem,náluk mindig csak fosok vagy ilyen bohoc autók vannak,semmi erdemleges...

németeknél van esély,hiszen nagy piac volt...

itthon ez a legjobb már évek óta...

http://www.hasznaltauto.hu/auto/honda/cr-x/honda_cr-x_crx_1.6_esi-4865391

ha vti lenne már megnéztem volna,nagy eséllyel már nálam lenne,autoszerelő a tulaj,szervizkonyv nincs,esi,de egyben van,hézagok is nagyjából,esztétika,küllem,gyári oké,3küllős felniket ott hagynám.

nemtom miért nem kelt el,már 4éve hirdeti-inkább mutogatja-lehet közelről van vmi nagyobb gáz.

igy esi ként,500-ért azonnal indulnék.

Re: nincs cím

#691322 KawaBazsy Előzmény: #691319

Jah, ez olyan mint a tőzsde, vagy minden más. Vagy bejön, vagy nem.. Sztem ez a példány, amit linkeltem, fotón kifejezetten jól néz ki, 151E van benne, tehát kevesebb, mint a 2007-es Rönyódban, s azt írják, sérmentes.. s tőlem kb 5 km.. de te tudod.

Re: nincs cím

#691315 KawaBazsy Előzmény: #691311

Ok. Sztem VTI-t nem fogsz találni olcsón, csak max szart. S a kinti karbantartott autókhoz hasonlót itthon nagyon nehéz kifogni.. én sokkal előbb vásárolnék ott, mint ahogy tettem is utsó 2-szer.

Re: nincs cím

#691311 Sumér harcos Előzmény: #691309

kifejezetten a jobb állapotuak közé sorolható,

de ESI,mire mindent kifizetsz, 125lovas ennyiért van itthon is tűzpirosban,

a szine nagyon nem oké,elől hátul kocosak a műanyag lökös körül a hézagok,de nem rossz, esztétikailag a még a megtalálható felső 30%-hoz tartozik a targa crx populácioban.

de nem az én autom.

Re: nincs cím

#691309 KawaBazsy Előzmény: #691243

Ez a kocsi nem tecc? Itt van a városban..

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-crx-1-6-esi-del-sol-straubing/190202618.html?lang=de&pageNumber=9&__lp=13&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPrice=500&maxPrice=4000&ambitCountry=DE&zipcode=94315&zipcodeRadius=10&negativeFeatures=EXPORT

Re: nincs cím

#691249 KawaBazsy Előzmény: #691243

Nézd, tudod, h mennyit keres itt egy szakmunkás.. Azt mondta, h 15 liter ha nyomja, normál országút 10. Az akkor 12-13 átlag, 635Csi ugyanennyit evett.

Dajkálni, mi? Itt aztán dajkálódnak 3 tonnás utifutikkal.. :-)

Re: nincs cím

#691243 Sumér harcos Előzmény: #691240

harmonika tetővel:)

franciát dajkálni kell,és szalon egy gazdásnak kell lennie,más különben elektronikusan ugy összekeverdenek,hogy azt sem tudják merre vannak arccal,csak világitanak,mint a fóti cora éjjel:)

350Z jöhetne:)jól él a gyerek,birja tankolni?:)

Re: nincs cím

#691240 KawaBazsy Előzmény: #691235

Ki is nézek belőled egy ilyen lóf.szt.. egyre csak sülyedsz. :-)

Lassan ki kell próbálnod a Celicát, h megint tud végre, mi az az autó. ;-)

Monnyuk most én is csigásan nyomom, a cégnek Peugeot Boxerek vannak. 3.0d, 160 ló. Tök csendes, kényelmes, extrás, 6-os váltó.. viszont 4-ből 2-ben világítgat a check engine. :-)

Egyik kollégámnak (22 éves srác) Nissan 350Z van, 20 collos kerekekkel. Télen Pug307-et használ, az ki van vonva a forgalomból, majd csere..