Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Auto-motor technika

"Autóeladások – a középo…

#689719 Sumér harcos

"Autóeladások – a középosztály egyik beszédes fokmérője

Míg Magyarországon hihetetlen mértékben zuhant a gazdasági válsággal az eladott új autók száma, és az eladások azóta sem tudnak igazán lendületbe jönni, addig Csehországban és Szlovákiában – kisebb megingással, de – maradtak a válság előtti számok (a szintén 10 milliós Csehországban tavaly majdnem háromszor annyi új autót adtak el, mint Magyarországon, a feleakkora népességű Szlovákiában is rendre több autót értékesítenek az utóbbi években, mint nálunk). A Csehországnál – és Magyarországnál – négyszer nagyobb Lengyelországban tavaly 289 ezer autót értékesítettek, ami bő 6 százalékos növekedés a korábbiak évhez képest, ám a népesség arányait tekintve van még hová bővülniük a lengyeleknek (a csehekhez képest mindenképp)."

Re: nincs cím

#689379 hosszhuszár Előzmény: #689376

épített felni, 15-ös barock felni a közepe, ( csillag ) és 17-es bbs rs felni peremei közé van beépítve...

a 15-ös barock felniből lett kiesztergálva a közepe, ( csillag), majd maróval illesztve lett a 17-es bbs rs peremek közé, ezután teljes felújítást kapott, szerkezetileg, és esztétikailag is.....

Ja, és az enyém. :)

16-os ban már létezett itthon, de 17-es méretben még nem....ez az első... :)

Re: nincs cím

#689376 KawaBazsy Előzmény: #689369

Izé.. Merciben te jobban othon vagy, úgy látom vmely régebbi, felső kategóriás gépé lehet.

Nálam most nagyon Japó túlsúly van.. :-) Németeknél már nézegettem a Merci kínálatot is, de 313-as Euro meg + vagyonszerzési sarc mellett nem biztos h érdemes behozni..

Re: nincs cím

#688687 Sumér harcos Előzmény: #688682

de fos mááá:)

de egy merci,bmw....akkor szava nem lehet senkinek a wankelre,pedig állandóan huzták lefelé.

Re: nincs cím

#688682 KawaBazsy Előzmény: #688638

Sógor X5-jében is cseréltek 150-nél motort, mikor legutóbb láttam, 285 volt benne.. :-) Ezek a felhúzott dízelek nem az örökkévalóságnak készültek..