Én a magam részéről az eresz alá.
Hova is álltam be? :)))
A pf le van maradva....
matávval napizni a ****ság netovábbja...szerintem...::)
Ez a pozitív gondolkodás hiányzik ebből az országból! (többek között :-)
Az utóbbi valószínűleg még azelőtt bekövetkezik, mielőtt az Mtel 250 lesz... :-)
Apa kezdődik...
http://www.portfolio.hu/vallalatok/telekom/250_forintig_is_eshet_a_magyar_telekom.5.192630.html
A világnak is vége lehet, bármikor...
Most állhatok egy kicsit feljebb a kosárkáimmal, tököm tele van..
Jó meglátásaid vannak megent természetesen! :-)
tegnapi tipp: http://puu.sh/5Cjz4
plusz vége az osztipapírnak, maradt csak a papír... valszeg jönni fog valamilyen story is, amit házon belül (és szűk körben kívül is) már tud(hat)nak (főleg a nov. 26-i ződ gyertyások):).
Kb. ennyi lehet... sztem... (meg hát tudják hogy te is benne vagy, ez máris garancia nekik a zsíros profitra...(neked meg a vaskos bukóra) .-)
Kell ez a népeknek? Vajon miért?
mingyá két milliárd... irány felfelé... soha jobb (rosszabb) kitömést. :)
:) szóval kitömtek.
272ig lement az osztalék reménye mellett..
Ha ez itt megtartja a héten, akkor újabb csatát nyerünk! A telkó management meg bekaphatja tövig! :-)
hülye blogmotor... de a teló tetszik
De adtál! Sztem legalább a fele forgalom abból volt (re: kis pakk)... :)
De adtál! Sztem legalább a fele forgalom abból volt (re: kis pakk)... :)
Oszt én még nem is vettem! :-)
laza forgalom. Már 1mrd
Látod! én is dobáltam... egy keveset, de szerintem tudok venni ma még 280 alatt, ha nem akkor így jártam.