Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #680855Ha ez itt megtartja a héten, akkor újabb csatát nyerünk! A telkó management meg bekaphatja tövig! :-)
Ha ez itt megtartja a héten, akkor újabb csatát nyerünk! A telkó management meg bekaphatja tövig! :-)