Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #680875tegnapi tipp: http://puu.sh/5Cjz4
plusz vége az osztipapírnak, maradt csak a papír... valszeg jönni fog valamilyen story is, amit házon belül (és szűk körben kívül is) már tud(hat)nak (főleg a nov. 26-i ződ gyertyások):).
Kb. ennyi lehet... sztem... (meg hát tudják hogy te is benne vagy, ez máris garancia nekik a zsíros profitra...(neked meg a vaskos bukóra) .-)