Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: Ez még sokat lendíthet a Mollyn...lefelé.

#669524 Kissherceg Előzmény: #669523

14500 körül, met az volt a célára, csak nem számítottam rá, hogy ma elérjük...

szépen kiverték mol long…

#669464 Ibiza

szépen kiverték mol long certimet..kapják be..

Re: Ez még sokat lendíthet a Mollyn...lefelé.

#669450 Kissherceg Előzmény: #669414

nem is tudom, hogy kihívhatta fel erre a napi figyelmét... :)

Re: nincs cím

#667272 Hathor Előzmény: #667174

MOL kecsegtetés is:

A Bennfentes: Nem kell félni a MOL-tól

Látszólag bajba került a MOL, de a Bennfentes tankolás közben nyugtatja a a GazdaságTV titkos ügynökét, 15000 forintos szinten ez jó vétel lehet. A horvátoknak nincs több milliárd dollárjuk, hogy megszerezzék az INA-t, a Hernádi-balhé csak politikai játszma. Szigorúan bizalmas!

http://gazdasagtv.hu/musorok/bennfentes/2013-10-07/a-bennfentes-nem-kell-felni-a-mol-tol

Virág úr kecsegtet, MOLban, Richterben.. mindenben.. :DD