Szerintem egy magasabb aljnál még kapsz.
Szerintem egy magasabb aljnál még kapsz.
14500 körül, met az volt a célára, csak nem számítottam rá, hogy ma elérjük...
Hol szerettél volna venni?
http://www.stocklandyard.hu/blog/show/3047
Én is eztet mondom:)
egyébként célárat elérte, sajnos nem kaptam
akkor tehát ezért esik...
http://stooq.com/q/?s=mol.hu&c=3y&t=c&a=lg&b=1
Itt talán egy fokkal szebb a történet! :D
szépen hullik...
http://stooq.com/q/?s=mol.hu&c=1y&t=c&a=lg&b=1
Karriergyanús a történet! :D
nem is tudom, hogy kihívhatta fel erre a napi figyelmét... :)
http://index.hu/gazdasag/2013/10/15/tvk/
Antónia fontos volt...
INA sztori tuti jól áll
már aggódtam http://www.stocklandyard.hu/blog/show/3040
MOL kecsegtetés is:
A Bennfentes: Nem kell félni a MOL-tól
Látszólag bajba került a MOL, de a Bennfentes tankolás közben nyugtatja a a GazdaságTV titkos ügynökét, 15000 forintos szinten ez jó vétel lehet. A horvátoknak nincs több milliárd dollárjuk, hogy megszerezzék az INA-t, a Hernádi-balhé csak politikai játszma. Szigorúan bizalmas!
http://gazdasagtv.hu/musorok/bennfentes/2013-10-07/a-bennfentes-nem-kell-felni-a-mol-tol
Virág úr kecsegtet, MOLban, Richterben.. mindenben.. :DD