de utálom ezt..ha tartom totyorog ha eladom megindul..ha még is tudatosan tartom akkor beesik..
de utálom ezt..ha tartom totyorog ha eladom megindul..ha még is tudatosan tartom akkor beesik..
cfd és emelkedik :) tegnap este meg kistoppolták a longot is kétszer, fáj...
eskü szivat...
megint beshortoltam
én is eladtam nemrég....mielött lekonyult.. remélem visszamegy a tegnapi szint közelébe..
mivel kereskedsz..melyik instrumentummal..
igen, azért vettem, csak nem akartam hétvégére. Azonban már hiányzi, nagyon szépen mutatna
egyiptom miatt felmegy olaj..amivel együtt mozog arany..
realizálok sztm ma :) profitvédővel kísérem az emelkedést. Reméltem vesznek hétvégére :)
szerk: stop kiütött, de szép hét zárás
el ne szédülj a nagy forgásban:))
még egy kör, és egyet átviszek hétfőre
volt benne két kör, de egyelőre korrigál csak
profitvédő itt is bent. Long
Egyébként ismét az az észrevételem, hogy mintha aranyból vonnának ki tőkét azért, hogy pl. olajat vegyenek.
Múltkor is volt már egy hasonló konstelláció, akkor aranyból részvénybe ment a pénz.
szépen megtalálták ma
Én most úgy látom, július harmadik opciós péntekén jöhet a/egy fordulat.
Akkor csinál egy leszúrást még valahol 1150-1200 környékén, aztán az őszre mindig feltámadó kereslet szárnyain drágulás veszi kezdetét.