Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

de utálom ezt..ha tartom…

#638410 Ibiza

de utálom ezt..ha tartom totyorog ha eladom megindul..ha még is tudatosan tartom akkor beesik..

Re: nincs cím

#637390 Ibiza Előzmény: #637356

én is eladtam nemrég....mielött lekonyult.. remélem visszamegy a tegnapi szint közelébe..

mivel kereskedsz..melyik instrumentummal..

Re: nincs cím

#637038 Kissherceg Előzmény: #637033

realizálok sztm ma :) profitvédővel kísérem az emelkedést. Reméltem vesznek hétvégére :)

szerk: stop kiütött, de szép hét zárás

Egyébként ismét az az és…

#636961 TrendMan

Egyébként ismét az az észrevételem, hogy mintha aranyból vonnának ki tőkét azért, hogy pl. olajat vegyenek.

Múltkor is volt már egy hasonló konstelláció, akkor aranyból részvénybe ment a pénz.

Én most úgy látom, júliu…

#636726 TrendMan

Én most úgy látom, július harmadik opciós péntekén jöhet a/egy fordulat.

Akkor csinál egy leszúrást még valahol 1150-1200 környékén, aztán az őszre mindig feltámadó kereslet szárnyain drágulás veszi kezdetét.

Re: nincs cím

#635544 Bendeguz Előzmény: #635534

nézd meg óráson, szerintem nincs benne több korrekció. mehet a történelmi mélységekbe