Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#623198 Zotya32 Előzmény: #623191

nincs itt semmi menekülés...

saját kötések, haveri kutyák között. kisbüfi alig volt benne 300k-ból talán 30-50k, ott is állnak 34-en, de ott már volt 10k eleve...

Re: nincs cím

#623116 Keg Jenő Előzmény: #623108

26 dollaron vett papír kinyit 36 körül... Iván Stricskin tizedes érezhetett ilyet 45 ben Berlinben a Kancellária tetején kezében a vörös zászlóval.

Re: nincs cím

#623096 Keg Jenő Előzmény: #623063

a lufthansa meg a firts solar a nekem való papí az örök szerelem rg humet olaj után. alig van nyító gap... :))

Re: nincs cím

#623058 Zotya32 Előzmény: #623051

jaj... úgy hallottam, hogy a Fradi átköltözik a Megyeri útra, az Üllői úton meg bevásárlóközpont lesz :)

Re: nincs cím

#623051 Keg Jenő Előzmény: #622753

Ne szomorkodjon Zoltán, előbb lesz a pénze közelébe mint, ahogy a fradinak lesz saját pályája...