Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #623051

jaj... úgy hallottam, hogy a Fradi átköltözik a Megyeri útra, az Üllői úton meg bevásárlóközpont lesz :)