Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#622756 Mr_insider Előzmény: #622753

tény, hogy a 200 az nehéz....de valljuk be TPék meséjével még kilátás se lenne...hát azért szerintem nem úgy akarnák megoldani, hogy egymás után x db. felső limites nap legyen, hanem vmi normálisabb menetben..

Re: nincs cím

#622753 Zotya32 Előzmény: #622751

idáig rendben, csak az a baj, hogy ők sem tudnak majd 200 ft-os árfolyamot varázsolni matematikai trükkök nélkül... mert nekem kb ott lenne 0-ás kiszálló 5-6 év után...

10 db egymásutáni felsőlimites nap kellene hozzá... ehhez még ők is kevesek...

Re: nincs cím

#622751 Mr_insider Előzmény: #622605

hát a "végén" derül ki, hogy jobb-e, hogy "teljesen más nyrt." lesz, mint hogy maradt volna TP-vel Jeszenszkyvel és a többivel....én szerintem a mostani gárda a váltásnál olyan volt, hogy ha váltunk, akkor teljesen megváltoztatjuk a dolgot...gyógyszerhez nem nagyon ért a bcash, amihez meg ért annak egy részét ideapportálta.

Re: nincs cím

#622614 Sly-- Előzmény: #622605

tökéletes leírás és hasonlat

képzeld, holnap mész dolgozni és sütőlapáttal fogadnak :-))

Re: nincs cím

#622605 Zotya32 Előzmény: #622593

szép történet volt ez... kiszervezték, átjátszották az értéket egy szakmai cégnek, apportáltak haveri cégeket, "kirabolták" a hiszékenyeket, és most felteszik a pontot az i-re, jöhet az új név, egy teljesen új cég lett... 5 éve még azért vettem, mert állatgyógyszer, mongólia, unikális termék, bábolna, 10 éves hagyomány, stb, stb... én kitartottam, ültem nyugiban, miközben "alattam" meg kicserélték a lovat...

olyan ez, mintha vki venne ma otp-t és 5 év múlva arra ébred, hogy egy pékségben tulajdonos.. :)

Re: nincs cím

#622593 macika Előzmény: #622592

nyilasi tibor nevet javasolnék - őt mindenki kedveli - , még kopejka is csóválja a farkát ))

Re: nincs cím

#622592 Zotya32 Előzmény: #622588

mennyire kiszámítható volt...

wamsleraxia nyrt? :)

haveri kutyák nyrt?

tolvajbanda nyrt?

már a HP is haveri cégcsoport lesz??? :)

Re: nincs cím

#622589 Zotya32 Előzmény: #622587

2262480 2013.05.15 08:02 sell 0.20 eurusd 1.29150 0.00000 0.00000 1.28651 0.00 0.00 0.00 22 630.65

Re: nincs cím

#622588 Sly-- Előzmény: #622585

Jöhet a névváltozás

"Az Igazgatótanács egyetért a Társaság nevének megváltoztatásával és erre tekintettel az Alapszabály 1. pontjának és a preambulumának módosításával, azzal, hogy a részvényesi kezdeményezésre figyelemmel a Társaság cégnevére, illetve rövidített nevére vonatkozó indítványt, határozati javaslatot a részvényesek tegyék meg a Közgyűlésen."

"Az Igazgatótanács a Közgyűlés részére határozati javaslatként előterjeszti az Igazgatóság tagjainak sorába történő megválasztásra 5 év határozott időre Hudek Csabát, a Társaság jelenlegi elnök-vezérigazgatóját.

Az Igazgatótanács a Közgyűlés részére határozati javaslatként előterjeszti a Felügyelő Bizottság tagjainak sorába történı megválasztásra 5 év határozott időre Takáts Kristófot, aki a Hewlett-Packard Magyarország Kft.-nél vezérigazgató-helyettes és country manager pozíciót tölt be.

Az Igazgatóság további 2 tagjára és a Felügyelő Bizottság további 2 tagjára a észvényesek a Közgyűlésen tegyenek indítványt"

Legyen a nevük Apport Holding :D

Re: nincs cím

#622587 macika Előzmény: #622586

napi 50% a túlzott kockázatvállalást mutatja

magyarul rosszul, kifeszítve méretezte a poziciót az alapletéthez képest

de 5-10% elérhető megfelelő körülmények közt simán

stopszintnek viszont kb ugyanekkorának kell lennie, de 5% min.

a normális stop általában 3% ,

Re: nincs cím

#622586 Fornit Előzmény: #622548

Igaziból máshogy lesz gondolom, nem napi +50%-ok.

Nem lenne nekem való ez, Icantstandthepressure!