az lényegtelen
azt veszik ott is ha menekülnek minden honnan
az lényegtelen
azt veszik ott is ha menekülnek minden honnan
Még..
nem tudják még, hogy oda kell. Majd megvilágosulnak. Nulla kamatszintek mellett :D
Ha már ilyen sokan olvassátok ezt a topicot, ez is érdekes:
http://index.hu/gazdasag/2013/04/15/kokain_okozta_a_gazdasagi_valsagot/
nem a tőzsdékre :)
mennyit görcsölt előtte, aztán most könnyedén átvitte az 1350-et.
Jakobot likvidálták az aranyban
de nyugi Fush úr veszi már
nincs gááázzzz jön a gáz -15% ))
biztos nem staféta gázt használtak, aztán berobbant a palack :)
amúgy ez a gonosz Un műve, úgyhogy holnap reggel irány Phenjan, és kifüstölik a "pekingi kacsát"
nemigen, azt látnánk..
részvények? miért a fed hova önti a garast? szerintem mindenki veszi a wcpapírt az amcsi tőzsdéken
és nem látni hova megy az innen kivont pénz...
nem mindennapi esés, ennek oka van, de nem tudjuk...
letétnövelésnél voltak pottyok, de ekkora??
igen..innen elmehet a 2k közelébe.. elég egy elreppent atomrakéta..amire összeomlanak a tőzsdék..
Kizárt dolog, hogy véletlenül szúrt le idáig.
Kiakarták ütni még a beszállókat itt.
nem kicsit, mindenki azt akart venni és vette is, annyit ajánlgatták.... röhej
Van egy elméletem: visszatérhet a zöld, kevésbé meredek csatornába. Kicsit túl nagy volt már az aranyláz.
http://kepfeltoltes.hu/130415/arany111_www.kepfeltoltes.hu_.png
attól függ hol ))
1349.60 volt pár marketmakeres pingvin brókernél az alja. onnan "emelkedett"
tők mindegy mert az erste úgy is viszi a lóvét ha nem most hát később idő kérdése
long short az is mindegy neki,
na de fogadjunk hogy reggel nyitóban eltünik majd , sunyin