http://www.portfolio.hu/piaci_osszefoglalo/arany/robotok_miatt_szakadhat_az_arany.182648.html
minden nyersanyag esik....
Az arany egyébként is gyengélkedik, nem azt mondom, hogy É. Korea miatt megy lefelé, de az esésnek ez a második hulláma 1500-ról 1400 felé ennek tudható be.
Egy gyengélkedő áruosztályt nem használnak medenéknek.
Én 1380-1400 között vevő vagyok rá:-)
ez elképzelhető, elég fanatikusan a nagy befektetők....
azt 1 éve beszéltük...
Ami drága annak esnie kell, ami olcsó, annak emelkednie.
Sosem érted meg.
Ezért padlón mindig csődöt vársz, tetőn meg emelkedést!
látom, longos beültető te örülsz legjobban az esésének(((((((
nekem sem jött be :o) mert még tavalyra vártam az 1400-1300-t oszt csak most lesz meg a napokban.
Jól látod, shortoltam, de korán zártam, fene...
Mára várják az atomot :D
Mint december 21re a világvégét várta az egész világ?? :D
Arany ezért esett 1420ra? :D
Háborúban nem felfele megy? ,-)
Kivágtak pár embert ma is.
Gondolom itt is.. de mindenki szerencsésen eladta időben ahogy látom.
de várjál már!
hogy függ össze az atom az arannyal? Nem úgy van hogy az arany pont menedék, és az atomvárakozásra pont erősödnie kellene??? Szóval nem értem a magyarázatot
15-e Kim Ir Szen születésnapja.
Ázsiában mára várják az atomot.
Ezért gyengék a tőzsdék is.
Ha nem lesz, holnap mehet vissza.