Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#604594 Grizzly Géza Előzmény: #604565

Néha magam sem tudom :)

Én nem hiszem hogy véletlenül tűnik fel egy simicska-közeli élőlény a cég közelében,mindenesetre nagyobb pluszt vártam és kiakasztást nem beszórást egy ilyen hírre.

(pozi nélkül)

Re: nincs cím

#604577 Sly-- Előzmény: #604566

lelkesítés?

csak nem beragadtál? :-)))

nem látok sok esélyt a kikapásra én sem

Re: nincs cím

#604503 macika Előzmény: #604498

benntenntes katymasz az egész

ott a gond amikor a kisröfik is buzgálkodnak ))