Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#604418 exmnbs1 Előzmény: #604402

várj, a másik cikk zagyvált, napis alapján a simicska-vonal különbözik a phylestől

Re: nincs cím

#604056 macika Előzmény: #604054

legyen úgy!

jackpot koalásom ))

apropó az usában mikor indulsz a spanyol szótárral? ))

Re: nincs cím

#604048 Zotya32 Előzmény: #604044

nem tudom...

vmi lesz majd belőle, lehet, hogy nem lesz tovább görgetés, hanem kiszórják, és emiatt álltak be 30-ra???

Re: nincs cím

#604042 Zotya32 Előzmény: #603839

mennyi vevő van... :))

Cég Aj. Vétel

2013.03.12. 11:34:18

1 5 / 339 133 db 32 HUF

6 10 / 206 835 db 31 HUF

6 18 / 1 392 515 db 30 HUF

2 4 / 30 210 db 29 HUF

2 2 / 21 000 db 28 HUF

Eladás Cég Aj.

2013.03.12. 11:35:05

33 HUF 244 565 db 6 12

34 HUF 159 935 db 6 17

35 HUF 59 877 db 5 9

36 HUF 90 987 db 3 7

37 HUF 7 757 db 3 5

Napi min: 32 HUF Napi max: 33 HUF

Nyitó: 32 HUF Előző záró: 32 HUF

Utolsó kötés: 33 HUF, 1000 db (2013.03.12. 11:35:04)

Összforgalom: 8 kötés, 140 250 db, 4 489 000 HUF