Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604044

nem tudom...

vmi lesz majd belőle, lehet, hogy nem lesz tovább görgetés, hanem kiszórják, és emiatt álltak be 30-ra???