Re: nincs cím 2013. március 12. 11:40 Zotya32 Előzmény: #604044 nem tudom... vmi lesz majd belőle, lehet, hogy nem lesz tovább görgetés, hanem kiszórják, és emiatt álltak be 30-ra???