én is tartom már egy ideje, csak lassacskán nyugodt higgadt fejjel bővítgetem...
én is tartom már egy ideje, csak lassacskán nyugodt higgadt fejjel bővítgetem...
Nagy elado valoban nincs, de en varok meg kicsit, mi lesz ezzel.
Osztalék nélkül 450-en van nulla forgalommal, eldobta a 44forintot. A kutya sem akarja eladni.
Lehet beállok vevönek 440-re.
Hétfőn már a 44 Ft oszt. nélkül forog. Egyelőre nem valószinű, hogy ez lesz!
Rövidesen kiderült, hogy Tocsik Mártáról van szó, aki tízszázalékos részesedést kapott abból az összegből, amelyet a helyhatóságok elengedtek, így összesen 804 millió forint sikerdíjat vett fel a vagyonkezelőtől.
Aztot nézem, hogy jól rátapadt az átlag 490-re... 500on erővel át kéne rugdosni oszt akkor építhetné a bázist 5xx valamiről...
Tájékoztatás a 2012. év után járó osztalék kifizetésének rendjéről
Az ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. a 2013. április 10-én megtartott éves rendes közgyűlésének döntése
alapján a 2012. év után egy darab, a Budapesti Értéktőzsdére bevezetett, 98 Ft névértékű „A” sorozatú,
dematerializált módon előállított, névre szóló törzsrészvénye (ISIN azonosító: HU0000093257) után 43 Ft,
azaz Negyvenhárom forint bruttó osztalékot fizet.
Az osztalékfizetés kezdő időpontja: 2013. május 2.
Osztalékra az a részvényes jogosult, aki a KELER Zrt. által 2013. április 24-i fordulónappal készített
tulajdonosi megfeleltetés alapján felállított részvénykönyvben szerepel. A 2012. évi osztalékra jogosító
ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. törzsrészvényt utoljára 2013. április 19-én lehet vásárolni a tőzsdei
forgalomban.
Az osztalékfizetéshez kapcsolódóan – az előző bekezdésben leírtaknak megfelelően – az ANY Biztonsági
Nyomda Nyrt. tulajdonosi megfeleltetést rendel meg a Központi Elszámolóház és Értéktár (Budapest) Zrt.-
től (továbbiakban KELER Zrt.), melynek fordulónapja: 2013. április 24.
Ujra bele-bele csippentenek. En ezt is tartom, meg a MT-ot is. Kb. ua. penz van bennuk.
"mtelo sokkal rosszabb, mivel folyamatosan zuhanni fog az osztaléka, azt különadók terhelik, ezt nem, semmilyen szempontból nem érdemes mtelóhoz hasonlítani. Nem véletlen, hogy mteló magasabb osztalékkal sokkal mélyebb áron forog." by tőled,..
"a jó, egyelőre én is kiszálltam 500-as átlaggal, mert mtel 400 ft-on perpill érdekesebbnek tűnik "
na mi..tanulunk Ibizától..
na jó, egyelőre én is kiszálltam 500-as átlaggal, mert mtel 400 ft-on perpill érdekesebbnek tűnik
Ebben egyetertek, de hat nalunk ez mar regen igy megy.
igen..nem is furcsa..megemelkedik az ára és hirtelen a kosárba kerül..nem is benfenntesgyanús.
Vannak befektetési cégek befalapok akik csak az indexben szereplő papírokat veszik..
Remelem, hogy azt jo jelnek lehet tekinteni, hogy ilyen negativ hangulatban nem ontogettek meg a hirekre. A BUX-ba kerules sztem szinten tamaszthatja, nem csak az osztalek merteket kell nezni.
"valószínűleg nem ez fog nagyobbat esni"
jaaa hát ha meg van dumálva....
Mtel soha nem volt 355 alatt nekem fél pakk 380 negyed 390 és negyed adag 400ról van (nem Ft-ra pontosdan adom meg).. Mtelben is lehet legenda..
Any 380 környékén veszegettem.. és jópárszor jókor szálltam ki és vettem vissza.. 370x-390 környékén szállogattam ki..
20-25 %-al már sokan fognak kiszállni.. beszállni meg bármikor lehet.. a gond az elég illikvid..
most nem, de jövőre igen. És maga a rv. értéke is, mivel mtel cég értéke is. A többség, aki most is veszi, sztem nem néhány hónapra, hanem min. 1-2 évre, és eszerint mérlegeli, hogy mtel vagy any
nézd meg az mtelt fél év múlva oszt nézd meg ezt... valószínűleg nem ez fog nagyobbat esni...
no mindegy, van aki spekizik, van aki hosszú távon fektet be, nem mindenkinek egy a stratégiája... ha vennék mtelt, abba is több évre szállnék be, mint a ki be ugrálás, napi hírek/grafikon figyelés éstb...
de most nem zuhan mtel osztalék..50 és annyi..ez meg 43 a 488ra..
mtelo sokkal rosszabb, mivel folyamatosan zuhanni fog az osztaléka, azt különadók terhelik, ezt nem, semmilyen szempontból nem érdemes mtelóhoz hasonlítani. Nem véletlen, hogy mteló magasabb osztalékkal sokkal mélyebb áron forog.