nézzél rá pl 2011 elejére hány is volt
na akkor kellett dobni, végleg
nézzél rá pl 2011 elejére hány is volt
na akkor kellett dobni, végleg
milyeneken????
arról hallottál-e már hogy attól hogy egy rv ATH-ra megy, mehet még feljebb azaz újabb ATH-kra???
és aki ATH-n ad el az longon nem veszthet????
kapd elő az rfv árfolyamait, és nagyon sok ATH-t fogsz látni
rezes bennfentes, ismét beégtél, hiába számoltattad át sokszor a szavazatokat))))))
van pofád egyedül aláírni???
inkább hóágyúzzál, az talán megy....
:-)) De legalább a Tibi túlélte, életmű megmentve! Gondold el ha kezdhetné elölről...
Viszont megint hazudott, ez a Tibi, mert nem írt egy betűt sem abba a kurv@ naplóba. Az is igaz persze, hogy Dénes sem hagyott neki túl sok időt..., ma valahogy olyan hirtelen volt.
Milyen ATH-kon? :)))
Mennyi ATH-k vannak? :)))
Kamumamus...
Nem kell magyarázkodnod asszonyság, már rég bemutattad a bizonyítványodat, lám Ferenc is megírta a véleményét, ahogy egyre többen.. Még van pofád tovább tolni a sódert.
gonosz ám a vezetőség aki ide juttatta a céget és a beültetők, klónok
ATH-kon, bennfentes beültető
azaz volt esélyük feljebb dobni, ha nem értenéd
beégtél a javaslattal ismét
A kötvényesek is elgondolkodhatnának,valami komoly ajánlaton!Mondjuk a történet megfilmesítésének jogáért,lemondanának a követelésükről!Hollywood adna egy rakás pénzt érte!Aki meg a Hobbit-ot rendezte,legalább 6 részre el tudná nyújtani!A címe lehetne,mondjuk
a csillagok ura!Ex is szerepet kaphatna,mint a gonosz varázsló,mi volt részvényesek az erotikusabb orális jelenetekben szerepelhetnénk!Hathor meg térképeket elemezgethetne!:)))
Ezt már nem bírom szó nélkül hagyni:
"Engem csak az a zavar, hogy vannak akik kötvényt jegyeztek, van aki megvette a papírod ath-n, stb, és ezek az emberek szeretnék viszont látni a pénzüket(vagy legalább egy részét), de te teljesen a totális csőd, felszámolást nyomatod, minden nap 100x ugyan azt, ha a részvény emelkedik 1Ft-ot már öntés szöveg stb, tehát semmi esélyt nem adva ezeknek az embereknek, hogy kimászhassanak. Holott neked semmien érdekeltséged nincs az e-starban, mert kötvényt nem jegyzetél, a részvényt pedig rásóztad másra, így mosod kezeid, de azok a szerencsétlenek bukják el a pénzüket!? Ők meg küzdenek, ötletelnek, megállapodást keresnek, hogy kapják vissza! És jól teszik, küzdjenek, és mellé kéne állni, nem ellenük, én ezért szurkolok, hogy ne legyen csőd és felszámolás, és menjen tovább a cég, mert csak így járhat mindenki jól! Ennyi.
Ferenc86"
Ez egy jó nagy marhaság. Először - bár te sosem irritáltál, és nincs Veled semmi bajom, mint higipajtival, vagy "miezzelabaj?" hathorral - legyünk annyira őszinték, hogy Téged a következő 50 forintod érdekel igazából, amire majd beugrasz. Másodszor is a kötvényeseknek mindenki drukkol, ez rendben van, de kérlek áruld már el, hogy aki 12k-n átvette extől a papírt, az hogyan mászik ebből vissza? Elmondom Neked, hogy az eredeti kisrészvényesek maximum 1-2%-ának lehet ma papírja egyébként is. Vagyis szó nincs róla, hogy ezek az emberek másznának ki, ha felmegy majd a papír, abból higins, hathor, Te meg a többi speki fognak keresni, nem azok a részvényesek. Akik mégis benne maradtak, azoknak innen még egy 4-szerezés se jelentene megváltást.
Egyébként még a leányok részvényeinek bezúzásával is 256-os fair értékkel számol a pf alapszceniárióban, ami egyáltalán nem pesszimista, mellesleg, úgyhogy én nem tudom, miért lesz holnap rally, de lesz. Nyilván akkor is lenne, ha lett volna egyezség, pedig az lett volna rosszabb.
Mint egy régi részvényesnek, hidd el nekem kérlek, sokkal idegesítőbb, amikor olyan marhaságokat írtok, de jófej a menedzsment, milyen békésen, konstruktívan áll a dologhoz, és hogy nyilván ezt így látják a régi részvényesek. Nem látják így. Szerintem még aki tartja a régiek közül, az sem látja így. És némileg pofátlanság ilyeneket irkálni. Nem az ő kimászásukról szól ez, hanem a ti nyerőtökről. A kötvényesek más tészta persze.
Szánalom amit művelsz a Pf-en, mi van az ATH-n általad kitömött szerencsétlenekkel?
Nagyon büszke voltál többször is, hogy ATH-n nyomtad el!
Szivárvány (nem csak kétszínű) asszonyság...
mert a kgy-n leszavazták többször hogy egyedül jegyezze a céget
miért? minden írástudatlan mellé kötelező egy írástudó? :))
ha meg 2-en jegyzik akkor szabályos lett volna
nem írhat egyedül alá
cs.a. hírek:
http://bet.hu/newkibdata/113378344/Cs_dt_rgyal_s_2013.03.06.pdf
rövid, és tömör
"Az E-Star Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. „cs.a.” („Táraság” „E-Star”) tájékoztatja tisztelt
Befektetőit, hogy a Társaság 2013. 03. 06. napján megtartott csődtárgyalásán az alábbi
döntések születtek:
1. A hitelezők a Társaság által előterjesztett elvi egyezségi javaslatot-tervezetet nem
hagyták jóvá.
2. A hitelezők a Társaság fizetési haladék 120 nappal történő meghosszabbításáról
szóló javaslatát jóváhagyták.
Társaság vállalta az egyezségi javaslat átdolgozását, így a fizetési haladék időtartama
alatt újabb csődtárgyalás megtartására kerül sor.
Soós Csaba
Vezérigazgató, az Igazgatóság elnöke
E-Star Alternatív Nyrt. „cs.a.”"
Soós Csaba cs.a. jobban nézett volna ki :)))
sztem feljelentés ismeretlen tettes ellen már megtörtént
én legalábbis csodálkoznék ha nem
hogy abból mi lesz az más
Nagy erejű robbantás döntött le egy BP XII. kerületi irodaházat, ahol az E-Star csa Nyrt tartotta aktuális tárgyalását a hitelezőkkel. A megérkezett gyanútlan kötvényesek besétáltak az előadóba, azaz az oroszlán szájába, ezalatt valaki(k) eltorlaszolták a kijáratokat, és az egyik elkövető lángralobbantotta a gázcsapot, ami a levegőbe repítette a hitelezőket és az egész épületet. Egy arrajáró japán túrista le is fényképezte az egyik őrült módjára viselkedő elkövetőt, aki nagyon hasonlít az E-Star egyik prominens alakjára, Kénes Dénesre.
Megpróbáltuk utolérni őt, ám saját bevallása szerint egész este Eplényben síelt, amit két ottlévő tanú, Soós és Sárkány urak is tanusítottak. Arra viszont nem tudtak kielégítő választ adni, hogy ők miért nem voltak a hitelezői tárgyaláson. Roppant különös.
Öröm az ürömben, hogy ezáltal a követelések (sőt maguk a követelők) is semmissé válltak, így a cég megszabadult a terheitől.
A tűzoltóság még most is kutat túlélők után.
http://kep.cdn.index.hu/1/0/248/2487/24875/2487522_10e53106f993b543f74cf4acd29cb984_wm.jpg
Eddig egy szerencsés megmenekülőt találtak, a zavart fiatalember egy papírlapot szorongatott magánál, amire egy "W" betűt vésett, és valami Trianont meg naplót emlegetett....