Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#602221 macika Előzmény: #602218

hehe 06 paks jenő

nyáron vecsési zakó lesz dagika.

de jöhet a szaracén gyerek is

re káposztazápor))

Re: nincs cím

#602220 Zotya32 Előzmény: #602218

https://www.pszaf.hu/data/25180266/keksz_7498262.pdf

"A Felügyelet a vizsgálat megállapításait vizsgálati jelentéstervezetben (Jelentéstervezet) összefoglalta és azt 2011. augusztus 16. napján észrevételezés céljából megküldte a Kibocsátó részére."

Azt nem értem, hogy ez már volt (szerintem)... akkor miért teszik újból közzé?

2011....

sóhivatal...

Re: nincs cím

#602218 Keg Jenő Előzmény: #601831

A fradi verés előtt egy tréfa. :_))

- Kabát Petikém, nem kéne felhívni a

paksiakat?

- Lehet, add meg a számukat.

- Okés.

- Hogy kezdődik?

- 06. :)

Re: De hova tűnt mz/x?

#602217 Keg Jenő Előzmény: #601950

Helyi idő szerint délután fél ötkor a caracasi katonai kórházban meghalt Hugo Chávez venezuelai elnök – jelentett be helyi idő szerint kedd délután Nicolas Maduro, az ország alelnöke a Reuters tudósítása szerint. Az alelnök – aki korábban Chávez az utódjának jelölt ki, bár az alkotmány szerint szavazást kell tartani – azt is bejelentette, hogy utasítást adott a hadsereg és a rendőrség egységeinek mozgósítására „a béke szavatolása érdekében”, de nem közölte, hogy milyen arányú mozgósításról van szó.

Re: nincs cím

#601930 Zotya32 Előzmény: #601853

vki megvette a 151k-s csomagját...

gondolom pár nap múlva megint leöntik a 31-30-at, mert szépen beálltak oda, aztán kezdődik elölről a gyűjtés. Egyébként elég hatásos módszer, működik, mint látjuk...

Re: nincs cím

#601861 Zotya32 Előzmény: #601853

ja... ki is kapta a 32 ft-ot...

10:11:11-kor... mondjuk a 10:10:10 vagy a 11:11:11 szebb lett volna :))