hehe 06 paks jenő
nyáron vecsési zakó lesz dagika.
de jöhet a szaracén gyerek is
re káposztazápor))
hehe 06 paks jenő
nyáron vecsési zakó lesz dagika.
de jöhet a szaracén gyerek is
re káposztazápor))
https://www.pszaf.hu/data/25180266/keksz_7498262.pdf
"A Felügyelet a vizsgálat megállapításait vizsgálati jelentéstervezetben (Jelentéstervezet) összefoglalta és azt 2011. augusztus 16. napján észrevételezés céljából megküldte a Kibocsátó részére."
Azt nem értem, hogy ez már volt (szerintem)... akkor miért teszik újból közzé?
2011....
sóhivatal...
A fradi verés előtt egy tréfa. :_))
- Kabát Petikém, nem kéne felhívni a
paksiakat?
- Lehet, add meg a számukat.
- Okés.
- Hogy kezdődik?
- 06. :)
Helyi idő szerint délután fél ötkor a caracasi katonai kórházban meghalt Hugo Chávez venezuelai elnök – jelentett be helyi idő szerint kedd délután Nicolas Maduro, az ország alelnöke a Reuters tudósítása szerint. Az alelnök – aki korábban Chávez az utódjának jelölt ki, bár az alkotmány szerint szavazást kell tartani – azt is bejelentette, hogy utasítást adott a hadsereg és a rendőrség egységeinek mozgósítására „a béke szavatolása érdekében”, de nem közölte, hogy milyen arányú mozgósításról van szó.
ajajjj ki ez a nácis mszps jobbos?
káosz a fejekben
vki megvette a 151k-s csomagját...
gondolom pár nap múlva megint leöntik a 31-30-at, mert szépen beálltak oda, aztán kezdődik elölről a gyűjtés. Egyébként elég hatásos módszer, működik, mint látjuk...
ja... ki is kapta a 32 ft-ot...
10:11:11-kor... mondjuk a 10:10:10 vagy a 11:11:11 szebb lett volna :))
hogyhogy? mindenki elfoglalta az őt megillető helyet?? :)
a kultikus ftc pálya! ))
jegy már nincs, még a környező fákon se )))