Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#601613 Zotya32 Előzmény: #601606

mennyi bolond van, aki képes fizetni ezért a szánalmas, focinak csúfolt fogócskáért...

Re: nincs cím

#601516 Zotya32 Előzmény: #601500

bemelegítés a Fradi ellen... Fradi újság új címe áprilistól: Fradi - UTE: 12 - 0

Re: nincs cím

#601498 prfecó Előzmény: #601456

természetesen naked short poziciót Magyarországon VIP befektetők felvehetik , ez által a brókerek szabadon garázdálkodhatnak , kamu számlákat nyitva.

Lásd K@H hírhedt 8 általános brókere a többit nem szívesen írnám , mert még dolgoznak. De Equilor , Equitas , K@H Bróker Zrt-nél tudnának neveket eseteket mondani.

Re: nincs cím

#601466 macika Előzmény: #601456

tomika!

dicséretes dolog hogy tanulod az alapfogalmakat

tp elhíresült szavaival élve "az eredmény mááár látszik" )))

Re: nincs cím

#601456 Keg Jenő Előzmény: #601422

Azokat a short pozíciókat, melyekhez nem kérnek kölcsön papírt és napon túlra vonatkozik, naked shortnak hívják a zsargonban, de ez több európai országban is tiltott tranzakciónak minősül.

Re: nincs cím

#601415 macika Előzmény: #601411

saroktelek 4999o

keg novemberre 400 árazzák a mol szerződést a befektetők

fotex rally

)))

zűrtex oszti mikor lesz jenőbá?

Re: nincs cím

#601411 Keg Jenő Előzmény: #600424

Ferike, pár szóval foglalja össze a tavaly felvett pozíciójának helyzetét az államcsőd helyzet árnyékában.

6 2012.12.21 15:21 macika (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @hosszhuszár

RG 30

otp 20

dax long 25

sp long 25

privát üzenet válasz erre

Re: nincs cím

#600568 Trisz Előzmény: #599770

Legyünk realisták. Ma az üzleti (és politikai) világ ezer szállal kötődik az éjszakai élet szereplőihez. Igaz ez nagyon diszkrét formában, de teljesen általános.