Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#587122 Zotya32 Előzmény: #587050

amúgy ne aggódj Jenő bá, nálam a phyl örök darab lesz... 100 alatt nem adom el.

sőt 30 ft-nál még 100k-t vennék pár hét múlva... ez már elég ok az emelkedésre... pár hét és 50 ft környékén leszünk, újabb pár évre befagy az árfolyam... én ráérek, de tudom, hogy előbb-utóbb névérték-trükkök nélkül is 100 felett leszünk, kivárom, azért is.

Re: nincs cím

#587118 Zotya32 Előzmény: #587050

hát ha nehéz, akkor magánál van a baj Jenő bá... aki qrva okos, annak semmi sem lehet nehéz :))

Re: nincs cím

#586901 Sly-- Előzmény: #586898

:-)))

Köszi.

A tegnap belevett spekák egyelőre bírják. Bár már tornyosulnak.

Trisz: még csak véletlen sem szeretnék Veled vitatkozni a semmin.

Re: nincs cím

#586895 Sly-- Előzmény: #586878

Nekem bezzeg nem írtad meg.

Na szép.:-)))

Tegnapi forgalom után ma nulla kötés. Érdekes.

Re: nincs cím

#586878 macika Előzmény: #586876

))) ltom megy a kamuládázás rendesen a bakterral együtt

a két csúcs fazon

szomorú

ahogy írtam priviben mi várható

Re: nincs cím

#586807 Sly-- Előzmény: #586806

szerintem a ma nyitottak darabszáma volt 8

összesen én 231 db.-ot látok jelenleg nyitva (1303: 200 db, 1309: 31 db.)